Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 6 (929) Інклюзивно-ресурсний центр в Ужгороді офіційно відкрила дружина Президента

Дружина Президента України Марина Порошенко, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв цієї середи офіційно відкрили перший на Закарпатті інклюзивний центр.

Ця комунальна установа на вулиці 8 Березня, 46 створена, відповідно до листопадового рішення сесії Ужгородської міської ради, для надання комплексної допомоги дітям з особливими потребами віком від двох до 18 років. У Центрі облаштовано 9 кімнат, закуплено меблі, побутову і комп’ютерну техніку, іграшки, канцтовари тощо на понад 152,5 тисячі гривень.

Уже наступного тижня, 22 лютого, на сесії міськради планується виділення майже 3,2 мільйона гривень фінансування для роботи Центру, оплати комунальних послуг, зарплат 12 штатним одиницям – педагогам-дефектологам, логопедам, практичним психологам, учителю з лікувальної фізкультури, адміністративним працівникам.

Як уже повідомлялося, на сьогодні в Ужгороді налічується 383 дітей з особливими потребами. Працюватиме центр від понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, заплановано і суботні тренінги з батьками.

Марина Порошенко відзначила добре продуману організацію інклюзивного центру в Ужгороді – видно, що тут знають, як потрібно працювати з особливими дітьми, як забезпечити все необхідне для їх підтримки і розвитку.

У корпусі, де розмістився інклюзивно-ресурсний центр та будівлях поруч, діють і громадські організації, що працюють із дітьми та дорослими з особливими потребами: медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» і регіональний центр соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір». Дружина Президента поспілкувалася з директоркою «Вибору» Василиною Марко, яка розповіла про діяльність організації.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS