Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 6 (929) Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації

Дружина Президента України і голова Закарпатської обласної адміністрації підписали Меморандум про приєднання нашого краю до національного проекту Благодійного фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України.

Марина Порошенко передала Геннадієві Москалю типові проекти Медіатеки і Ресурсної кімнати, розроблені благодійним фондом та рекомендовані Міністерством регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ під час створення освітнього простору за новими стандартами, зазначивши, що найближчим часом ці проекти будуть реалізовані в нашому краї.

Також відбулася нарада за їхньою участю з головами районних рад, ОТГ, міськими головами Закарпаття, яка завершилася підписанням Меморандуму про співпрацю між облдержадміністрацією і керівниками органів місцевого самоврядування.

На Закарпатті 141 інклюзивна школа, де навчається 298 учнів з особливими освітніми потребами, але інклюзивною освітою охоплені лише 1,5% дітей, які її потребують. Уже до 1 вересня цього року заплановано відкриття 18 інклюзивно-ресурсних центрів.

З Ужгорода дружина Президента України поїхала до Невицького замку, де їй представили проект майбутньої реконструкції пам’ятки. На збереження замку в рамках фінансування проектів регіонального розвитку передбачено 10,7 мільйона гривень, із місцевих бюджетів – 500 тисяч гривень. Планується, насамперед, реставрація центральної вежі, з заміною покрівлі та дерев’яних конструкцій, малої вежі, консервація руїн, спорудження оглядового майданчика, встановлення освітлення, впорядкування території довкола.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS