Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 4 (927) 3,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ – НА ПРОЕКТИ БЮДЖЕТУ ГРО-МАДСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ. 9 го лютого комісія визначить проекти, які подадуть на голосування

79 проектів загалом на 27 млн. 915 тис. 490 грн. на участь у Бюджеті гро-мадської ініціативи Ужгорода на 2018 рік подали містяни.

Нагадаємо, що проекти можна було подавати до 1 лютого; у бюджеті міста на 2018 рік передбачено 3,5 мільйона гривень на фінансування проектів Бю-джету громадської ініціативи.

Із поданих проектів – 37 малих, на суму 9 млн. 59 тис. 683 грн., і 42 великі, на 8 млн. 855 тис. 807 грн. Найбільше – 17 проектів – стосуються спорту (буді-вництва спортивних та ігрових майданчиків); 10 проектів стосуються освіти (облаштування молодіжного пластового центру, спецкабінетів у школах тощо); по 6 проектів – щодо безпеки руху і громадського порядку, а також довкілля; 5 проектів стосуються соцзахисту; чотири – комунального господарства; по три – культури й енергоощадності; по одному проекту – стосовно дорожнього госпо-дарства, охорони здоров’я, телекомунікації, зв’язку та інформаційних техно-логій, транспорту.

Від 1го по 28 лютого триватиме проведення експертної оцінки кожного з проектів щодо доцільності їх реалізації та відповідності критеріям відбору. Ек-спертизу будуть проводити спеціалісти структурних підрозділів міської ради відповідно до напрямку кожного проекту.

9го лютого в малій залі Ужгородської міської ради відбудеться засідання експертної комісії – за результатами експертизи вона визначить остаточний пе-релік проектів, які будуть рекомендовані до подання на голосування.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS