Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 4 (927) МЕТА МІСЬКОЇ ВЛАДИ – ПРИВЕСТИ «АВАНГАРД» ДО ЛА-ДУ і використовувати його цілорічно

В Ужгородській міській раді вивчають питання якісної зміни стадіону «Авангард», напрацьовують відповідну програму, яка буде подана на розгляд депутатів.

На тижні на спортивному об’єкті побували заступники міського голови Ужгорода Олександр Білак і Василь Гомонай. Вони оглянули його разом із ди-ректором комунального підприємства «Стадіон «Авангард» Юрієм Мандичем, директором міської дитячоюнацької спортивної школи Анатолієм Коломойцем, тренерами з легкої атлетики, які працюють з дітьми.

Торік закінчилася дія договору, за яким цей спортивний об’єкт передавав-ся футбольному клубу «Говерла», тому лише наприкінці травня 2017 року рі-шенням сесії міськради було відновлено роботу КП «Стадіон «Авангард», яке має утримувати цей об’єкт.

Як зазначив Юрій Мандич, у стадіону немає дуже багатьох документів – технічних, правоустановчих, на землю тощо, а це, серед іншого, не дозволяє залучати інвесторів. Тепер документи активно напрацьовують – планується за-вершити цю роботу вже влітку.

Представники міськради оглянули стан покриття поля і бігових доріжок, трибун, проходи між якими вже подекуди небезпечні, роздягальню, котру тепер використовують юні легкоатлети. Приміщення, де можна тільки переодягатися, не обладнане зручностями – пристосоване під однією з трибун, постійно замо-кає, опалюється лише кілька годин перед тренуванням. Не в кращому стані, без опалення, і кімнати в будівлі, де були роздягальні та кабінети ФК «Говерла».

Обговорили першочергові кроки для поступового відновлення стадіону, адже багато років там не проводилося ремонтів, оновлення інфраструктури.

Наголосили, що мета міської влади – зробити все, аби привести стадіон до ладу і використовувати його цілорічно, щоб там можна було проводити зма-гання, футбольні турніри, комфортно було тренуватися.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS