Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 4 (927) УЧНІВСЬКИЙ ПРОЇЗНИЙ КВИТОК ЄДИНОГО ВЗІРЦЯ ПЛА-НУЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ В УЖГОРОДІ

На засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради, яке відбу-лося цього тижня, першочергово погодили демонтаж торгового павільйону в комплексі з автобусною зупинкою на площі Шандора Петефі (навпроти будин-ку побуту). Причина – відсутність дозвільних документів на розміщення тимча-сової споруди.

Відділ муніципальної інспекції з благоустрою спільно з департаментом мі-ського господарства повинен повідомити користувача тимчасової споруди про необхідність проведення її демонтажу власними силами в десятиденний термін від дня ухвалення рішення. У разі невиконання цього рішення демонтаж прове-дуть силами комунальних служб міста за кошти власника об’єкта, відповідно до чинного законодавства.

Члени виконкому затвердили перелік із більш ніж сотні об’єктів зовнішньої реклами без дозвільних документів, що підлягають демонтажу.

З метою інформування громадськості про реалізацію державної політики у сфері розвитку водного господарства, підвищення рівня обізнаності населення у сфері екології та протипаводкового захисту, виконком надав дозвіл на розмі-щення соціальної реклами («білборд» розміром 6 м х 3 м) на Слов’янській на-бережній, 5 на період дії дозволу, від 23.08.2017 по 23.08.2022, звільнивши Ба-сейнове управління водних ресурсів ріки Тиси від сплати за тимчасове користу-вання місцем для її розміщення.

Ще на засіданні затвердили акт прийманняпередачі гуртожитку на вулиці Івана Лобачевського, 41 в оперативне управління органу самоорганізації насе-лення – будинковому комітету «Говерла». Департамент міського господарства має зняти зазначену будівлю з балансу згідно з чинним законодавством.

Запровадити учнівський проїзний квиток єдиного взірця на території Уж-города – таке рішення підтримали члени виконкому. Як ідеться у положенні, учнівський проїзний квиток (далі – квиток) є документом, який дає право учням закладів освіти міста Ужгорода на пільговий проїзд у міському громадському транспорті.

Право на отримання квитка мають усі учні закладів загальної середньої освіти і навчальновиховних комплексів міста. Квиток видає заклад освіти, де навчається учень. Підставою для отримання квитка є заява батьків або осіб, які їх замінюють. Квитки виготовляються за кошти міського бюджету.

Учням перших – сьомих класів квитки виготовляються терміном на 3 роки; восьмих і десятих класів – на 2 роки; дев’ятих і одинадцятих класів – на 1 рік. У разі втрати квитка учневі видається дублікат, витрати на його виготовлення відшкодовують батьки.

На лицевому боці квитка відображаються прізвище, ім’я, по батькові учня, фотокартка розміром 20 х 30 мм, дата народження учня, повна назва закладу, строк дії квитка. Дані затверджуються підписом керівника і скріплюються гер-бовою печаткою закладу освіти.

Запровадити учнівські проїзні квитки заплановано з 1 березня 2018 року.

Також члени виконкому міської ради проголосували за рішення демонту-вати самовільно встановлені малі архітектурні форми.

Йдеться про:

– самовільно встановлені елементи дерев’яної конструкції до будинку № 29 на вулиці Собранецькій, які належать громадянинові Ходаничу Ю. І.;

– самовільно встановлені металеві конструкції (гараж) у дворі будинку № 29 на вулиці Собранецькій, які належать громадянці Марковій С. І.;

– самовільно прокладені мережі водовідведення (дві труби) біля будинку № 29 на вулиці Юрія Нікітіна в районі так званих «Чорних озер».

Вказаних громадян на вулиці Собранецькій зобов’язано провести демон-таж споруд власними силами – у разі невиконання демонтаж проведуть силами комунальних служб за кошти власників зазначених об’єктів; комунальні служ-би власними силами демонтують самовільно прокладені мережі водовідведення (дві труби) біля будинку № 29 на вулиці Юрія Нікітіна.

Крім того, у виконкомі розглянули питання про присвоєння поштових адрес, про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження і набуття май-на, про переоформлення та надання дозволів на розміщення гаражів. У поряд-ку контролю заслухали інформацію про хід виконання рішень виконкому від 02.11.2017 № 342 «Про надання та продовження дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою» і від 14.11.2016 № 381 «Про електронні закупівлі в місті Ужгороді».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS