Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (926) НОВІ ПАТРУЛЬНІ ПРИСЯГНУЛИ на вірність українському народові

Цієї середи в Ужгороді присягу на вірність українському народові скла-ли 27 нових патрульних поліцейських, із яких 9 дівчат. Тож тепер Ужгород, Мукачево, Чоп, відрізок міжнародної траси «Київ – Чоп», а також КПП «Нижні Ворота» патрулюватимуть загалом 289 поліцейських.

Урочистості з цього приводу відбулися у спорткомплексі «Юність». Но-вобранців привітали міський го-лова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин і начальник Управління патрульної поліції України в Закарпат-ській області Юрій Марценишин.

«У вас сьогодні особливий день – ви одягнули форму працівника патру-льної поліції, і це надає певні права та накладає великі обов’язки. Від вашої професійної фізичної та моральної підготовки залежить якісне виконання по-кладених на вас державою обов’язків. Від цього залежить здоров’я і навіть життя громадян нашого міста, країни. Бажаю вам завжди бути вірними при-сязі, народові України, сумлінно виконувати свою роботу. Успіхів у роботі!» – сказав у вітальному слові Богдан Андріїв.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS