Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (926) ШКОЛИ І САДОЧКИ МАЮТЬ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ВСІМ НЕОБХІДНИМ

На цьоготижневій нараді освітян обговорювалися питання бюджету навча-льних закладів на 2018 рік, якості харчування, роботи логопе-дичних пунктів, інші поточні питання. Участь у нараді взяли міський голова Богдан Андріїв і секретар ради Андріана Сушко. Вимоги, які ставить міська влада перед педаго-гами Ужгорода, – якісне навчання, безпечне перебування дітей у закладах, професійне виконання педа-гогами своїх посадових обов’язків.

«У нас із вами одне завдання: аби школи, садочки були забезпечені всім необхідним – тим, що ми можемо придбати за бюджетні кошти. Неприпустимо, коли через те, що не відбувся, до прикладу, тендер, у навчальному закладі нема яки-хось продуктів. Цього року плата за харчування зросла фактично вдвічі – виділили на це кошти з міського бюджету, батьки сплачують свою частку, тож має поліпшитися і якість харчування», – сказав Богдан Андріїв.

Згідно з розпорядженням міського голови, до 8 лютого працюватиме ро-боча група, яка моніторить в ужгородських школах і дитсадках якість харчу-вання та його відповідність нормам. Результати перевірок обов’язково будуть оприлюдне-ні.

Богдан Андріїв звернув увагу керівників освітніх закладів на майбутній прийом до шкіл і дитсадків – підкреслив, що в першу чергу потрібно зарахову-вати до закладів ужгородських дітей, і насамперед тих, які живуть біля школи чи садочка, а вже потім – усіх інших. Тепер міське управління освіти працює над територіальним поділом навчальних закладів.

Також міський голова нагадав, що торік провели багато ремонтів у навча-льних закладах. Цього року роботи продов-жать – заплановано до кінця року замінити всі вікна на енергоощадні в тих школах і садках, де цього ще не зро-били; ви-конуватимуться й інші роботи, зокрема приведуть до ладу під’їзди та доріжки до навчальних закладів.

«Ми і далі будемо працювати над поліпшенням матеріально-технічної бази наших навчальних закладів. Мийні засоби, предмети гігієни, канцтовари мають бути в такій кількості, аби нам батьки не телефонували, що ви збираєте на ці речі гроші», – акцентував Богдан Андріїв, звертаючись до керівників дитсадків та шкіл.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS