Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (925) МАТЕРІАЛЬНА БАЗА МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ МІСТА СУТТЄВО ПОЛІПШИЛАСЯ

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв днями побував у двох навчаль-них мистецьких закладах: Ужгородській дитячій музичній школі № 1 імені Пет-ра Чайковського та Ужгородській дитячій школі мистецтв. Наприкінці минуло-го року матеріальнотехнічна база цих шкіл суттєво поліпшилася.

Для музичної школи придбали три фортепіано, скрипки, гітари та комплектую-чі до них, звукопідсилювальну апаратуру для класу сольного співу – загалом більш ніж на 146 тисяч гривень. Крім того, купили нові крісла для концертного залу, бо старі використовувалися вже кілька десятків років. Також установили пожежну сигналізацію, змонтували пристрої для захисту будівлі від удару бли-скавки, провели протипожежну обробку горища школи.

Для дитячої школи мистецтв також придбали музичні інструменти, зокрема акустичну басгітару, скрипку, сценічні національні костюми, меблі тощо на су-му понад 152 тисячі гривень, а ще – спеціалізоване приладдя для відділу обра-зотворчого мистецтва: мольберти, магнітномаркерні дошки, планшети, етюдни-ки, палітри та інше.

Богдан Андріїв відзначив, що обидва заклади мають багату історію та значні досягнення, випускники шкіл демонструють чудові результати, прославляють наше місто не тільки в Україні, а й за її межами, продовжують навчання і пра-цюють у багатьох країнах світу, на різних континентах. Він подякував за робо-ту викладачам, адже саме завдяки їм ужгородці мають змогу розвивати своїх дітей у різноманітних напрямах. Міська рада, запевнив Богдан Андріїв, і далі робитиме все можливе, щоб вихованці шкіл та педагоги навчалися і працювали у комфортних умовах.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS