Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 49 (922) ТУРБОТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Діти з багатодітних родин у День Святого Миколая отримали подарунки від депутатів Ужгородської міської ради. Традиційно, вже кілька років поспіль депутати готують презенти, про які діти пишуть у своїх листах до Миколая. Це, зокрема, солодощі, іграшки, необхідні речі тощо.

Зокрема дошкільнят та учнів початкових класів Ужгородського НВК «Гармонія» з Днем Святого Миколая солодкими подарунками привітали депутат Ужгородської міської ради Юрій Станко і голова комітету місцевого самоврядування мікрорайону «Доманинці» Тетяна Росоха.

• • •

Із Днем Святого Миколая та прийдешніми святами Нового року й Різдва вітали 19 грудня дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-чорнобильців, а також діток з інвалідністю. У залі ПАДІЮНу відбувся святковий концерт, який підготували його вихованці; представили святкове дійство і в холі біля новорічної ялинки.

Вітання від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва передав його заступник Олександр Білак: «Бажаю вам, щоб Святий Миколай разом із великим мішком довгожданих подарунків приніс також здоров’я, мир в усі родини. Радісних і щасливих свят!».

Майже шістсот діток отримали солодкі подарунки від управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

• • •

Миколайчики разом із веселими казковими друзями Ферком і Шоні цього дня завітали до маленьких пацієнтів Ужгородської міської дитячої лікарні – у відділення старшого дитинства, захворювань органів дихання.

Для діток та їхніх батьків це була приємна несподіванка. Гості прийшли до маленьких пацієнтів одразу після урочистого засвічування вогників головної міської ялинки на Театральній площі. Миколайчики роздали дітям гостинці, солодощі, привітали всіх зі святом, подарувавши при цьому ще й святковий настрій – і діткам, і батькам, і персоналові медзакладу.

• • •

Ще одне свято – для діток із малозабезпечених родин внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО – цього вівторка організували спільно Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Благодійний фонд «Карітас-Caritas», Родина Кольпінга, меценати.

Концерт відбувся в Ужгородському коледжі культури і мистецтв – його вихованці підготували святкову програму. Крім театрального дійства на сцені, проводилися й різноманітні конкурси. До участі в них постійно запрошували діток із зали, і вони отримували в нагороду іграшки. Усім дітям Святий Миколай роздав подарункові набори зі солодощами. Був потім і солодкий стіл.

Малят та їхніх батьків привітав заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Він побажав святкового настрою, радості, добра і щастя, а також подякував усім, хто долучився до організації заходу.

• • •

Надзвичайно тепле, щире Свято Миколая було у вихованців Ужгородського медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».

Театралізовану новорічну виставу для них підготували учні Ужгородської дитячої школи мистецтв. Самі підопічні Центру теж охоче співали пісень, декламували вірші.

Вітали дітей і дорослих, працівників Центру і батьків заступники міського голови Ігор Фартушок та Василь Гомонай. Вони разом зі Святим Миколаєм вручили підопічним медико-соціального центру солодкі подарунки.

Здоров’я і добра в Новому році побажав усім керівник Центру Олег Кириленко. Він подякував міській владі за підтримку, відзначивши, що вона надзвичайно важлива і для вихованців «Дороги життя», і для працівників, які щодня дбають про особливих підопічних.

• • •

19-го грудня Святий Миколай прийшов і до спортсменів-інвалідів. Він привітав двадцятьох спортсменів, котрі здобули перемоги на регіональній та всеукраїнській арені. Навідався до ужгородських параолімпійців і заступник міського голови Олександр Білак. Він запевнив присутніх у підтримці міським керівництвом усіх проектів, пов’язаних зі спортсменами з особливими потребами.

За святковим столом зібралися ті, хто має не лише бажання розвиватися фізично, а й прагнення бути успішними, тішити близьких і вболівальників спортивними успіхами. Всі вони покладають великі надії на створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів у місті Ужгороді. Створення такого центру, безумовно, дасть можливість спортсменам тренуватися в гідних умовах, а відтак досягати ще більших результатів.

На завершення застілля спортсмени одержали подарунки від Святого Миколая, який «делегував» свої повноваження представникам Закарпатського обласного осередку української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS