Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 47 (920) ВОДОПОСТАЧАННЯ «НОВОГО РАЙОНУ» ВДАЛОСЯ СУТТЄВО ПОЛІПШИТИ, об’єднавши можливості державного та міського бюджетів

Нещодавно на вулиці Легоцького ввели в експлуатацію нову підвищувальну насосну станцію з резервуаром чистої води, будівництво якої було розпочато ще в далекому 2004 році.

– Кошторисна вартість об’єкта – понад 7,5 мільйона гривень, з яких упродовж 2004–2008 років профінансували більш ніж 3 мільйони гривень, а далі все зупинилося… Повернулись до робіт у 2015 році, коли було виділено близько 800 тисяч гривень. У 2016 році було виділено ще 3,1 мільйона гривень, з яких майже 2,3 мільйона гривень – у вигляді субвенції з держбюджету, завдяки підтримці нардепа від «Відродження» Михайла Ланя, а 650 тисяч гривень – із міського бюджету. Так, об’єднавши можливості державного та міського бюджетів, завершили реконструкцію, провели підготовчі роботи і запустили ПНС, – розповів депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв.

До слова, багатоповерхівки у мікрорайонах «Перемога-1», «Перемога-2», «Молодіжний» введені в експлуатацію понад 30 років тому. Устаткування було застарілим та енергозатратним, а стан насосного обладнання і резервуарів – украй незадовільним.

Завдяки спільній роботі вдалося не тільки поліпшити водопостачання будинків у цих мікрорайонах, а й підвищити надійність роботи всієї системи подачі та розподілу води, звести до мінімуму аварійні ситуації, зменшити витрати електроенергії.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS