Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 47 (920) НАЙБІЛЬШЕ В УЖГОРОДЦІВ БУЛО КЛОПОТАНЬ ПРО РЕМОНТИ

55 містян на початку цього тижня побували на прийомі у міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, звернення стосувалися 38 питань.

Здебільшого люди просили провести ремонти – дахів багатоповерхівок, підвальних приміщень, електрощитових, доріг, внутрішньоквартальних територій. Були і прохання зрізати аварійно небезпечні дерева у дворах. Сім звернень стосувалися матеріальної допомоги, насамперед на лікування.

Кілька ужгородців звернулися щодо надання їм житла, одна жінка – щодо оформлення гаража. Група людей прийшла клопотати з питання приватизації помешкань в одному з колишніх гуртожитків. Зверталися і з питання облаштування автобусної зупинки, а також, як завжди, чимало було звернень стосовно виділення й оформлення земельних ділянок. Дві жінки просили сприяння в організації виставки виробів у техніці оріґамі.

Уже традиційно, аби швидше вирішувати питання, на прийомі були присутні заступники міського голови Ігор Фартушок і Василь Гомонай, керівники кількох управлінь і відділів – управління праці та соціального захисту населення, департаменту міського господарства, відділу землекористування та інших.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS