Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 46 (919) ТРАНСПОРТНА КОМІСІЯ МІСЬКРАДИ РОЗГЛЯНУЛА майже три десятки питань

За зверненнями ужгородців щодо організації руху на вулиці Челюскінців комісія з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради погодила зміни – запровадження одностороннього руху цією вулицею з вулиці Олександра Можайського.

З огляду на клопотання мешканця міста в про облаштування пішохідного переходу на вулиці Миколи Бобяка, на засіданні комісії відзначалося, що вже є проект облаштування на цій вулиці пішохідної доріжки і при його реалізації буде враховано питання пішохідного переходу на вулицях Миколи Бобяка – Дмитра Климпуша. Комісії у складі працівників відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку, департаменту міського господарства й управління патрульної поліції доручено безпосередньо на місці докладніше вивчити облаштування переходу, а також облаштування автобусної зупинки на вулиці Бобяка. А на вулиці Минайській вирішено облаштувати пішохідні переходи з підвищенням біля ТЦ «Сільпо» і готелю «Закарпаття».

Члени комісії дали згоду на зміни в організації дорожнього руху вулицею Ференца Ракоці, які ініціювала патрульна поліція, – планується односторонній рух із вулиці Олександра Довженка. Департамент міського господарства повинен установити відповідні дорожні знаки. Рішенням комісії департаментові міського господарства міськради доручено встановити дорожні знаки: «Рух по смугах» – на вулицях Михайла Грушевського – 8 Березня, «Зупинка заборонена» – на вулиці Вілмоша Ковача (Бєлінського), 13–15, «Рух ліворуч заборонено» – з вулиці Підгірної на вулицю Михайла Лучкая; відкоригувати роботу світлофора на розі вулиць Підгірної та Міклоша Берчені і на розі вулиць Юрія Гагаріна й Олександра Блистіва (Краснодонців). Знак «Зупинка автобусів» мають установити на вулиці Юрія Гагаріна (біля будинку 49), а фахівці міськради повинні обстежити технічний стан цієї автобусної зупинки.

На засіданні відмовили в погодженні розміщення інформаційних вказівників на вулицях 8 Березня, Минайській і Олександра Можайського. А от проти облаштування заїзду до будинку на вулиці Возз’єднання, б/н з вулиці Дмитра Снігурського члени комісії не заперечували.

Погоджено перенесення автобусних зупинок на площі Корятовича за кількома маршрутами і загалом організацію руху на площі Корятовича, вулицях Олександра Фединця, Дмитра Вакарова і Михайла Лучкая.

Підтримано і звернення комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» стосовно того, щоб відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку створив робочу групу для обстеження, із виходом на місце, всіх міських автобусних зупинок і дав пропозиції щодо потреби дооблаштування кишень для заїзду великогабаритних автобусів комунального громадського транспорту, встановлення відповідних знаків, нанесення дорожньої розмітки.

Представили і затвердили на засіданні комісії схему організації дорожнього руху в центрі Ужгорода, яка, зокрема, передбачає односторонній рух біля готелю «Атлант». Тут теж повинні бути встановлені належні дорожні знаки. Звернення ЖБК «Мальовничий» та ОСББ «Газда» щодо встановлення дорожніх знаків докладніше мають вивчити, вийшовши на місце. Комунальному підприємству «КШЕП» доручено демонтувати металеві огородження на вулицях Івана Анкудінова, Станційній та площі Шандора Петефі.

Під час засідання додатково ухвалено рішення дати доручення департаменту міського господарства: облаштувати пішохідний перехід біля ЗОШ № 10; вивчити питання встановлення металевих огорож на перехресті вулиць Підгірної та Міклоша Берчені; вивчити доцільність пішохідного переходу на вулиці Підгірній біля ЗОШ № 4.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS