Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 46 (919) КОЖЕН УЖГОРОДЕЦЬ МОЖЕ ЗРОБИТИ БУДИНОЧОК ДЛЯ МІСТЕЧКА ПРЯНИКІВ на благодійному фестивалі у «Совиному Гнізді»

Про запашне сімейне свято – перший на Закарпатті фестиваль пряників – розказали на прес-конференції його організатори Олександр Ляхін та Олександр Коваль. Відбудеться фестиваль 15–17 грудня у комплексі «Совине Гніздо».

«Фестиваль складається з двох частин. По-перше, це виставка пряникових будиночків. Узяти участь запрошуються всі, хто бажає. Кожен ужгородець може зробити будиночок для містечка пряників. Запрошуються також заклади харчування зі власними виробами. Будиночки будуть виставлені на благодійний аукціон. По-друге, діятиме Ярмарок пряників і виробів гендмейд. А також працюватиме кафе від Закарпатського руху підтримки військових, спеціальна фотозона, передбачено конкурси для дітей та різні майстеркласи. Завершиться свято фаєр-шоу», – розповів Олександр Ляхін.

На сьогодні взяти участь у Фестивалі зголосилися 15 виробників пряникової продукції, очікується долучення до них ще вісьмох. Організатори кажуть, що якраз напередодні Миколая буде шанс придбати ексклюзивні подарунки. Ціни на пряники стартуватимуть від 15 гривень, будиночки коштуватимуть 150-200 гривень. Великі, складні конструкції можуть коштувати 1,5-2 тисячі гривень.

Олександр Коваль зазначив, що одна з цілей, яку переслідує свято, – показати, що за кожним смаком стоїть людина, яка створює продукт. «І щоб Закарпаття асоціювали не тільки з вином, сиром, коньяком, а й із пряниками. Є десятки дрібних виробників, які виготовляють пряники для друзів, знайомих, – треба вийти публічно, спілкуватися з партнерами-колегами і здобути підтримку від ширшого кола», – закликає Олександр Коваль.

У Фестивалі братимуть участь, крім ужгородських, виробники пряників із Хуста, Сваляви, Перечина, Мукачева.

На святі діятиме і майстерня альтернативних ялинок. Для переможців у конкурсах організатори готують Ведмедика Ферка – зроблену спеціально до фестивалю симпатичну іграшку з фетру. Незабаром продаватимуться і пряники у вигляді такого ведмедика, повідомили в Ужгородському прес-клубі. Також повідомляється, що фестиваль працюватиме 15–17 грудня від 11-ої до 20-ої години.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS