Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 46 (919) РОЗПОЧАТО ПРОЦЕДУРУ ПРИДБАННЯ ВЕЛИКИХ АВТОБУСІВ ДЛЯ МІСТА. І триватиме тенденція об’єднання маршрутів

Цього тижня начальник відділу транспорту, державних закупівель і зв’язку Ужгородської міської ради Петро Бобик провів нараду з перевізниками, які забезпечують автобусні маршрути Ужгорода.

Йшлося про те, що на деякі маршрути практично немає нарікань, а на окремі їх чимало. Петро Бобик докладно проаналізував кожен із маршрутів, які саме скарги надходять до міської ради і обговорюються у ЗМІ та соціальних мережах, де водії порушують графіки руху.

Підприємці відзначали об’єктивні причини, які впливають на якість перевезень. Водії масово звільняються, їдуть на заробітки за кордон, зокрема й тому, що їм доводиться цілий день проводити за кермом, постійно бути особливо сконцентрованими через інтенсивність автомобільного руху в місті, ігнорування правил дорожнього руху, в тому числі паркування, безвідповідальну поведінку пішоходів.

Проблемою є і те, що дуже багато школярів зловживають можливістю їздити безоплатно, сідають в автобуси, навіть коли їм зовсім близько йти, а у вихідні і на канікулах проводять своє дозвілля, катаючись містом. Багато і сфальсифікованих учнівських квитків, про що газета «Ужгород» писала і минулого тижня.

Перевізники наполягали, аби поліція штрафувала за недотримання правил паркування, особливо на автобусних зупинках, а підрядники виконували ремонти доріг у якомога стисліші терміни, бо це створює затори й ускладнює дотримання розкладів руху.

Перевізник, який обслуговує маршрути №№ 15 і 22, запевнив, що незабаром на маршрути вийде кілька додаткових автобусів значної пасажировмісності, які знімуть соціальне напруження, пов’язане з об’єднанням маршрутів, адже ця новація здобула значну підтримку ужгородців. Розпочато процедуру придбання великих автобусів і для комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт». Їздитимуть такі автобуси насамперед на маршрутах, де найбільший потік людей, багато пільговиків. Триватиме тенденція об’єднання маршрутів, щоб була можливість поїхати з кінця в кінець міста без пересадки і щоб центр не був місцем «відстою» автобусів.

Петро Бобик також укотре звернув увагу перевізників на необхідність постійної роботи з водіями щодо культури спілкування з пасажирами, на безпеку руху, санітарний стан в автобусах, на забезпечення належного технічного стану транспорту, особливо тепер, із початком зими.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS