Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 46 (919) РЯТУВАЛЬНИКАМ ПОДАРУВАЛИ ЧОВЕН І ГІДРОКОСТЮМ до 12-ої річниці створення загону спецпризначення

29-го листопада аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України в Закарпатській області відзначив 12-річчя діяльності.

Підрозділ створили в Ужгороді 2005 року, і відтоді він забезпечує проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. До нього належать і піротехніки, і водолази, і кінологи, і гірська пошуково-рятувальна частина, інші спеціалісти, які щодня рятують людські життя.

Рятувальників привітав від колективу міської ради, депутатського корпусу і від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва його заступник Василь Гомонай. Він подякував за щоденну нелегку роботу і передав аварійно-рятувальному загонові човен та гідрокостюм загальною вартістю 49 тисяч гривень, придбані за кошти з міського бюджету в рамках ухваленої на сесії Програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань та удосконалення цивільного захисту населення на 2017–2018 роки.

За зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та з нагоди Дня створення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Закарпатській області грамотами Ужгородської міської ради нагородили провідного фахівця відділення персоналу аварійно-рятувального загону спеціального призначення Надію Ганько, начальника групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Івана Кузьму і начальника служби охорони праці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Закарпатській області Сергія Ляша.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS