Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (918) МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЖГОРОДА БОГДАН АНДРІЇВ – у 20-ці найпрогресивніших мерів України

Міські голови Ужгорода, Чернігова, Глухова, Ірпеня потрапили до «Рейтингу українських мерів-інноваторів». Про це повідомляють організатори проекту – «Українська правда» і Міжнародний саміт мерів.

Зазначається, що упродовж 2 тижнів професійне журі та пересічні українці пропонували кандидатури мерів, які працюють над змінами і впроваджують інновації у своїх містах.

У результаті надійшло 400 заявок, із яких професійне журі обрало топ-20 мерів. Зокрема, до двадцятки мерів-інноваторів потрапили: Богдан Андріїв (Ужгород), Владислав Атрошенко (Чернігів), Анатолій Белей (Броди), Юрій Бова (Тростянець), Вадим Бойченко (Маріуполь), Володимир Гаразд (Долина), Володимир Карплюк (Ірпінь), Олексій Каспрук (Чернівці), Тарас Кучма (Дрогобич), Віталій Луков (Вознесенськ).

А також: Руслан Марцінків (Івано-Франківськ), Володимир Миколаєнко (Херсон), Сергій Моргунов (Вінниця), Сергій Надал (Тернопіль), Олександр Симчишин (Хмельницький), Ігор Слюзар (Коломия), Сергій Соломаха (Миргород), Сергій Сухомлин (Житомир), Мішель Терещенко (Глухів) і Володимир Хомко (Рівне).

На першому етапі голосування враховувалися тільки інноваційність мера і впроваджені ним практики. Критерії оцінки відповідали світовим аналогам рейтингу European Capital of Innovation і стосувалися нововведень в усіх сферах життя мешканців міста: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров’я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста.

Під час другого етапу члени журі оцінять також прозорість, незаангажованість, чесність і репутацію мера серед мешканців міста.

28–29 листопада на Міжнародному саміті мерів, організованому в Києві фондом Western NIS Enterprise Fund, стануть відомі імена 5 фіналістів, яких обере професійне журі.

«Перший етап відбору стосувався тільки інновацій, впроваджених мерами. У другому етапі, для формування рейтингу топ-5, ми розглянемо критерії, які стосуються прозорості, репутації, в тому числі на основі матеріалів у медіа-полі», – пояснила головна редакторка «УП» Севгіль Мусаєва.

Від 29 листопада до 22 грудня на сайті «Української правди» проводитиметься народне голосування, яке і визначить найпрогресивнішого мера.

До рейтингу ввійшли мери міст із населенням до 500 000 осіб, що використовують креативні та новаторські рішення для розв’язання локальних завдань. Їхня діяльність була проаналізована за 10 критеріями, які відповідають світовим аналогам рейтингу (European Capital of Innovation).


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS