Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (918) КОТЕЛЬНЯ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ДІЄ В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ

Нова котельня, яку обладнали в Ужгородській музичній школі імені Чайковського, запрацювала на початку листопада.

Капітальний ремонт системи опалення музшколи профінансували з міського бюджету, на це виділили 1 мільйон 69 тисяч гривень. За ці кошти замінили труби зовнішньої тепломережі на сучасні, у подвійній ізоляції з поліуретановим утепленням – стара зовнішня мережа була без ізоляції, що призводило до великих втрат тепла; старі котли, котрі вже вичерпали свій ресурс і не забезпечували як слід будівлю теплом, замінили на нові, енергоощадні, німецької компанії «Будерус»; зробили повністю ремонт приміщення для котельні.

Як виконали роботи, чи комфортніше стало працювати і навчатися у школі, міський голова Богдан Андріїв розпитав директорку закладу Олену Охрім. За словами Олени Юріївни, різниця очевидна: у кабінетах, класних приміщеннях тепер тепло. Нова котельня працює в автоматичному режимі, кожен корпус (а їх у школі три) має окрему гілку тепломережі, комп’ютер регулює температуру у приміщенні залежно від температури назовні.

Довідково: Музична школа імені Петра Чайковського – один із найстаріших навчальних закладів Ужгорода, заснований ще 1945 року.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS