Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (918) ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ місту готова запропонувати австрійська компанія

На тижні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з представником австрійської компанії Energy Transfer Vienna Ласлом Гомбошем. Ця віденська компанія працює над створенням сміттєпереробних спалювальних заводів, які також виробляють теплову енергію для обігріву, альтернативну електроенергію, а ще разом зі сміттям спалюють і осад від очищення стічних вод.

В австрійській столиці, як розповів пан Ласло, три такі заводи, котрі щороку переробляють близько 250 тисяч тонн відходів, а енергія, яку вони виробляють, може забезпечити 40 тисяч квартир теплом і 30 тисяч – електроживленням.

Представник віденської компанії наголосив, що у Європі тепер найактуальніший тренд – переробка разом зі сміттям також осаду стічних вод, і саме такі технології, разом із виробництвом електроенергії, оскільки централізовано Ужгород не опалюється, вони готові запропонувати нашому місту.

На зустрічі були присутні заступник міського голови, який веде напрямок комунальних служб, Василь Гомонай, керівники комунальних підприємств «Водоканал м. Ужгорода» Станіслав Карташов, «КАТП» Станіслав Пономарьов, керівниця ТОВ «АВЕ Ужгород» Наталія Якубик, начальниця управління економіки та стратегічного планування міськради Ольга Травіна.

Пан Ласло Гомбош запросив керівництво Ужгорода приїхати до Відня й ознайомитися з тим, як працюють заводи Energy Transfer Vienna. Міський голова Ужгорода вручив австрійському бізнесменові фотоальбом про наше місто, відтак гість поїхав оглянути полігон твердих побутових відходів у Барвінку.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS