Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (918) ПЕРЕВІРИТИ ДОТРИМАННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ УЖГОРОДА доручив міський голова Богдан Андріїв

Члени виконкому Ужгородської міської ради розпочали цьоготижневе засідання з розгляду проекту рішення щодо звіту про виконання бюджету Ужгорода за січень – вересень цього року.

До бюджету міста за січень – вересень 2017 року надійшло доходів (зі трансфертами) на суму 922 418,3 тисячі гривень, або 102,7% від уточненого планового показника – 897 793,8 тисячі гривень; з них до загального фонду (зі трансфертами) надійшло 875 406,8 тисячі гривень, або 102,1% виконання; до спеціального фонду – 47 011,5 тисячі гривень, або 117,1% виконання. У звітному періоді приріст надходжень бюджету міста порівняно з відповідним періодом 2016 року становив 238 721,6 тисячі гривень. Податок на доходи фізичних осіб у січні – вересні залишився базовим джерелом наповнення загального фонду бюджету міста (60,2%). Фактичні надходження його становили 292 869,0 тисячі гривень, або 103,6% від планового показника – 282 575,4 тисячі гривень. У структурі місцевих податків і зборів у січні – вересні 2017 року найбільшу питому вагу мали надходження єдиного податку (64,2%) і податку на майно (35,6%).

Члени виконкому проголосували за те, щоб узяти звіт до відома і подати на розгляд сесії міської ради.

Директорка департаменту фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради Леся Гах зазначила, що на сайті міськради вже оприлюднено проект міського бюджету на наступний рік, він підготовлений з огляду на нинішні законодавчі реалії.

На засіданні виконкому затвердили список сімей, які потребують допомоги для встановлення електричного опалення, а також тих, що потребують допомоги на виготовлення технічних умов, проектної документації та встановлення багатотарифного лічильника. Загалом включили ще 6 ужгородських родин – малозабезпечених, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, пенсіонерів, загиблих учасників АТО.

Два проекти рішень, розглянутих на засіданні, стосувалися дозволів на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою. Члени виконкому дали дозвіл на проведення таких робіт тривалістю 7 діб одному з ужгородців – для облаштування водопроводу і каналізації до багатоквартирного житлового будинку на вулиці Вузькій, 13а. Другим рішенням виконком призупинив від 11 грудня 2017 року до 1 березня 2018 року видачу дозволів на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, за винятком аварійних робіт, дозволи на які видаються на підставі розпорядження міського голови.

Далі члени виконкому підтримали рішення вважати розміщення впродовж тижня майже півтора десятка інформаційних плакатів до Дня Ужгорода (за визначеними адресами) соціальною рекламою. Тож підприємців, які розміщували таку соціальну рекламу, цим рішенням звільнили від плати за тимчасове користування місцями для зовнішньої реклами в період від 18-го до 25-го вересня 2017 року.

Затвердили на засіданні виконкому перелік актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу Ужгорода. Відповідно до проголосованого рішення департамент міського господарства має зняти багатоквартирні житлові будинки з балансу в установленому законом порядку. У рішенні звучить: «ТОВ “Хаус Менеджмент Груп” та ПП “УжБудСервіс” – зняти багатоквартирні житлові будинки на вулицях Федора Потушняка, №№ 9, 14; Івана Данькевича, №№ 79, 81; Марії Заньковецької, 4 з обслуговування».

Голови правлінь ОСББ «Благо 14», «Енергетик 79, 81», «Заньковецької, 4» і «Самопоміч» повинні забезпечити належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку: прибирання прибудинкової території; прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання і водовідведення, зливової каналізації; дератизацію та дезінсекцію; обслуговування димових і вентиляційних каналів; технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання; проведення поточного ремонту.

Потім у виконкомі ухвалили рішення про переоформлення 5 гаражів, на які укладені договори купівлі-продажу і дарування. Щодо більш як двох десятків гаражів вирішено відмовити в переоформленні через некомплектність і недостовірність поданих документів.

Надано дозвіл на переведення житлових приміщень у нежитлові: квартири № 2 на вулиці Одеській, 13 загальною площею 44,7 кв. м (функціональне призначення – торгово-офісні приміщення); квартири № 1 на вулиці Мукачівській, 77 загальною площею 43,80 кв. м (торгово-офісне приміщення). Власникам, яким надано дозвіл на переведення житлових приміщень у нежитлові, необхідно впродовж місяця з дня отримання копії рішення укласти договір із департаментом міського господарства Ужгородської міської ради про сплату грошової компенсації до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста, укласти з відповідними організаціями угоди про оплату комунальних послуг та експлуатаційних видатків, пов’язаних з утриманням будинку і прибудинкової території, оформити документи на право користування земельною ділянкою згідно з вимогами чинного законодавства.

Відповідно до рішення комісії з питань захисту прав дитини члени виконкому надали дозвіл на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти, трьом громадянам. Крім того, розглянули питання про встановлення порядку побачення з малолітньою дитиною, надання статусу дитини-сироти неповнолітньому і встановлення піклування над дитиною-сиротою.

Розглянувши звернення підприємця, виконавчий комітет дав згоду на припинення дії паспорта відкритого літнього майданчика для підприємницької діяльності на вулиці Перемоги, 6 (кафе-бар «Цинія») площею 10 кв. м у центральній зоні.

Погоджено присвоєння кількох десятків поштових адрес згідно з адресним планом міста. Не підтримано звернення забудовника багатоквартирного житлового будинку на вулиці Климпуша, 14 – доки не усунуть вади.

Додатково, з огляду на надходження до ЦНАП заяв про надання адмінпослуг, у виконкомі розглянули питання про встановлення нічного режиму роботи кафе-бару «Три горби» і магазинів «Пінгвін» (на вулицях 8 Березня, Тиводара Легоцького та площі Жупанатській). Магазинам «Пінгвін» нічний режим роботи погодили. А через те, що стосовно «Трьох горбів» є численні скарги і звернення до поліції, заяву не задовольнили – режим роботи закладу залишається до 22 години.

Міський голова Богдан Андріїв дав доручення провести перевірку дотримання режиму роботи закладів торгівлі у місті. Вже найближчим часом буде проведено спільні рейди з працівниками поліції.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS