Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 40 (913) УжНУ – УНІВЕРСИТЕТ, ВІДКРИТИЙ ДО СВІТУ. Вишу виповнилося 72 роки

Цієї середи в Ужгороді відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради, присвячене 72-річчю Ужгородського національного університету. У великому залі ректорату зібралося чимало гостей, серед яких були керівники області й міста, представники правоохоронних органів, силових структур, делегації із закордонних вишів, зокрема Румунії, Польщі, Словаччини, Німеччини, США.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка:

«Сьогодні нам – сімдесят два. Ми живемо у світі невпинних змін, у якому успішним є не той, хто спостерігає збоку, а той, хто є частиною постійного процесу переосмислення здобутого й відкритості до незвичного, нового. Знаємо, що однією з головних умов успіху є здатність до руху з постійним прискоренням. Радий, що Ужгородському національному університету це вдається. Нинішній світ – світ нових можливостей, а УжНУ – університет, відкритий до світу. Сьогодні тисячі студентів саме завдяки УжНУ мають можливість пізнавати світ – фізичний та інтелектуальний. А майже тисяча іноземних студентів відкривають для себе Ужгород, Україну і несуть інформацію про нас у свої далекі світи».

Володимир Смоланка побажав усім сил і енергії, наснаги у викладацькій та науковій роботі, креативності й цілеспрямованості.

Від імені депутатського корпусу Закарпатської обласної ради зі 72-ою річницею з дня створення університету привітав голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. Він побажав колективу УжНУ дальших творчих здобутків і наснаги, зазначивши: «Ви справді творите науку, і я не побоюся сказати, що Ужгородський національний університет – це наукове обличчя Закарпаття».

Привітав викладачів та студентів і міський голова Ужгорода. «УжНУ є справжньою візитівкою нашого міста, а його представники прославляють університет та Ужгород далеко за межами нашого краю. Приємно, що університет розвивається, відкриваються нові факультети, впроваджуються сучасні підходи у навчанні, з кожним роком спостерігаємо збільшення кількості студентів, які прагнуть навчатися саме в УжНУ», – сказав Богдан Андріїв.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, високий професіоналізм та з нагоди 72-ої річниці з дня створення Ужгородського національного університету Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради начальниці студентського відділу навчальної частини Ганні Логойді, начальниці центру гуманітарно-виховної роботи Марії Яцьків, доцентці кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ганні Мелеганич, начальниці відділу міжнародних зв’язків Оксані Свєженцевій, директорці центру інновацій та розвитку Ужгородського національного університету Альоні Юрчук.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS