Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (469) Виконком. У місті облаштують 17 стоянок таксі

На черговому засіданні цієї середи члени виконкому Ужгородської міської ради розглянули ряд питань поточного життя міста.

Щоб надалі уникнути заторів у центрі Ужгорода, які спричиняють чимало незручностей і, на жаль, уже стали звичним явищем, вирішено протягом місяця запровадити кільцевий рух, урахувавши й уживши всіх необхідних заходів.

Наступне рішення — теж із транспортного питання — спрямоване на формування в місті мережі стоянок таксі. Їх планується створити 17: біля магазинів “Веселка”, “Осетія”, “Оскар”, “Кантрі”, “Кооператор”, “Океан”, гастроному на вул. Закарпатській, дитячої поліклініки, залізничного вокзалу, ринків на вул. Краснодонців та Гагаріна, хімфаку, медфаку; АЗС на вул. Тимірязєва; перед басейном “Буревісник”; напроти УЦМКЛ (вул. Грибоєдова), ресторану “Нікіта”.

Аби забезпечити якісне харчування дітей в освітніх закладах міста за зростання цін на продукти, члени виконкому збільшили грошові норми на столування. Таким чином, харчування одного учня у школах тепер обходитиметься в 3,3 грн., вихованця дитсадка загального розвитку — 6 грн., санаторного садка № 18 — 7 грн.

Інші рішення стосувалися заходів із профілактики захворюваності на сказ у місті; тарифів на послуги теплопостачання та ритуальні послуги.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS