Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (912) «ЗАКАРПАТТЯ – БІЗНЕС У ЦЕНТРІ ЄВРОПИ». В Ужгороді відбувся інвестиційний форум

Закарпатський економічний ландшафт, можливості і пропозиції крайового бізнесу, наявні та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу, представляли на інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес у центрі Європи».

Учасниками форуму стало близько півтори сотні представників бізнесу, зокрема й зі сусідніх із Закарпаттям областей та країн, торгово-промислових палат, громадських організацій, наукових інституцій, керівники підприємств, дипломати іноземних держав.

В урочистому відкритті взяли участь керівники краю й міста – очільник Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Як зазначив Геннадій Москаль, за темпами зростання прямих іноземних інвестицій наша область посідає друге місце в державі. «Гарантую сприятливу інвестиційну погоду кожному, хто прагне розпочати бізнес на Закарпатті», – запевнив він. Як наголосив Михайло Рівіс, темпи зростання середньої зарплати на Закарпатті такі, що сюди вже охоче їдуть працювати мешканці центральних регіонів, а на Закарпатті відроджується високоінтелектуальна складова підприємництва.

«Ужгород має всі умови, щоб бути лідером у розвитку туризму, наданні послуг, у харчовій, легкій, деревообробній промисловості», – сказав у вітальному слові Богдан Андріїв і побажав усім учасникам форуму приємного спілкування, результативних домовленостей, підписання вигідних угод.

Після презентаційного ролика про наш край директор департаменту економіки ОДА Денис Ман від обласної адміністрації підписав Меморандуми про співпрацю і підтримку з керівниками кількох банківських установ.

Форум проводився у форматі презентацій та панельних дискусій. Було три пленарні засідання: «Інвестиції та економіка», «Стала енергетична політика – передумова для енергоощадності й енергоефективності», «Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентоспроможність і новизна».

Мета інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес у центрі Європи» – привернути додаткову увагу українських і європейських інвесторів до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS