Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (469) 21 мікроавтобус знято з ужгородських маршрутів

В Ужгороді цього тижня заборонили експлуатацію 21 пасажирського автобуса із 324 наявних загалом. Таке рішення одноголосно прийняли на спільному засіданні комісії з безпеки дорожнього руху і міського комітету з підготовки та проведення конкурсів на право перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Як розповів завідуючий відділом промисловості, транспорту та зв’язку Ужгородської міськради Володимир Талісман, з 18 по 26 грудня минулого року разом з УДАІ на території її діагностичного центру вони вперше проводили комісійний огляд пасажирських автобусів на предмет відповідності технічного стану, виконання вимог безпеки дорожнього руху та навіть дотримання етичних і санітарних норм їхніми водіями.

У підсумку 303 транспортні засоби огляд пройшли успішно, 16 не з’явилися на нього взагалі, три не відповідали нормам, а два виявилися технічно несправними. Отже, 21 автобус із останніх категорій експлуатувати заборонили. При цьому головуючий на засіданні заступник мера Володимир Химинець наголосив: власники 16-ти вищезгаданих машин мають й інші автобуси, а значить, ці не подавали на огляд, бо не впевнені в їхній придатності.

Розглянули на засіданні також пропозицію УДАІ позбавити права працювати на ужгородських маршрутах двох перевізників — приватних підприємців. Перший із них має всього один автобус, та й той контролювати давно перестав. Його водії постійно порушують правила дорожнього руху, але останньою краплею стало те, що 12 січня за кермом маршрутки виявився не прийнятий офіційно на роботу чоловік, та ще й у стані алкогольного сп’яніння. Другий підприємець — власник двох маршруток — теж залучав водіїв без належного досвіду (за нормативами, перш ніж братися до перевезення пасажирів, людина має пройти як мінімум тримісячне стажування), котрі за останні 3 тижні створили 2 аварійні ситуації і допустили ще два інші порушення. До того ж його транспортні засоби нещодавно начебто нормально пройшли комісійний огляд, а зараз у них виявили додатково встановлені сидіння… Описані “грішки” не є рідкістю серед перевізників, тому члени комісії одностайно вирішили позбавити права працювати на маршрутах цих приватних підприємців — як урок для інших.

Мають претензії ДАІшники і до передрейсових медичних оглядів, котрі проводяться в КАТП: із середини грудня до середини січня зафіксовано 3 випадки допуску лікарем до роботи водіїв у нетверезому стані та один — людини з тиском 220 на 140. До речі, 2 роки тому та ж лікарка дозволила сісти за кермо водію із середнім ступенем сп’яніння, котрий таки перекинув автобус. КАТП рекомендували розірвати угоду з медиком, що не вперше допускає грубі порушення. Принагідно присутні попросили працівників ДАІ пильніше стежити за “маршрутниками”, бо ті полюбляють зупинятися мало не на смузі руху, “забувають” включати поворотники, виїжджаючи із зупинки, підбирають пасажирів абиде.

Із приємних новин, які вдалося почути на засіданні: в центрі міста, під Поштовою площею, планується побудувати триповерховий паркінг для автомобілів (управління архітектури розробляє відповідний проект), а в районі вул. Грушевського — проспекту Свободи розглядається можливість запровадження системи “Зелена хвиля”, за якої світлофори синхронізуються, і водії можуть без затримки проминати їх один за одним.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS