Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 32 (905) У ВИКОНКОМІ ПОГОДИЛИ ВАЖЛИВІ ПРОГРАМИ: додаткових гарантій соціального захисту ужгородців; забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом; підтримки громадських організацій соціального спрямування

Розпочали цьоготижневе засідання виконкому з урочистостей: міський голова виконав почесну місію – вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичні операції» ужгородським волонтерам, які беруть активну участь у підтримці наших військовиків, – Людмилі Мандзич, Миколі Новосаду, Степанові Молнару і Євгенію Молнару (на фото). Богдан Андріїв подякував волонтерам за подвижницьку роботу, за постійну допомогу та підтримку захисників України і привітав усіх присутніх із Днем Прапора та 26-ою річницею Незалежності України.

На засіданні члени виконкому погодили Звіт про виконання бюджету м. Ужгорода за січень – червень 2017 року. Як зазначалося, за цей період надійшло доходів (зі трансфертами) на суму 618 млн. 46,4 тис. грн. Порявняно з аналогічним періодом минулого року приріст надходжень становить 169 млн. 918,5 тис. грн. Звіт буде поданий на розгляд сесії міської ради.

Також у виконкомі погодили Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2018 рік. Метою програми є надання адресної матеріальної допомоги громадянам, які потребують соціальної підтримки. Фінансування програми передбачили в розмірі 3 млн. 144 тис. грн. Програму теж мають затвердити на сесії міської ради.

2 мільйони 750 тисяч гривень заплановано на Програму підтримки медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» на 2018 рік. Першочерговим завданням Програми є активізація медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб із вадами фізичного і розумового розвитку.

Погодили у виконкомі й Програму фінансування видатків на житлово-комунальні послуги почесним громадянам Ужгорода і делегатові І з’їзду Народних Комітетів Закарпатської України на 2018 рік, із подальшим розглядом на сесії міської ради. На це з міського бюджету передбачено виділити 255 тисяч гривень.

На підтримку 15 громадських організацій соціального спрямування у 2018 році вирішено передбачити 155 тисяч гривень. Члени виконкому проголосували за Програму підтримки їх діяльності, пізніше це питання ще мають розглянути на сесії міської ради.

Крім того, члени виконкому підтримали програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ужгороді на 2018 рік. Метою Програми є відшкодування компенсаційних виплат перевізникам, що здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, оскільки у держбюджеті субвенції на це місцевим бюджетам не передбачено. Розрахункова потреба коштів становить 22,7 млн. грн.

Разом з тим було наголошено, що йдеться не про виділення коштів, а наразі лише про погодження Програми.

Зазначалося, що кількість пільговиків, які скористалися автобусним транспортом в Ужгороді, обраховували за результатами моніторингу, проведеного в березні – квітні поточного року. На засіданні виконкому затвердили новий склад конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

У 2018−2022 роках діятиме Програма забезпечення молоді, учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб житлом у м. Ужгороді. Основними заходами Програми є надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям (у тому числі багатодітним родинам) та самотнім молодим громадянам, що потребують поліпшення житлових умов, на будівництво і придбання житла, їх обслуговування; надання цільової фінансової підтримки учасникам АТО, членам їхніх сімей і внутрішньо переміщеним особам на обов’язковий власний внесок на безповоротній основі. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, – 75,5 млн. грн., у тому числі за кошти обласного бюджету – 11,5 млн. грн., міського бюджету – 38,3 млн. грн., інших джерел фінансування – 25,7 млн. грн.

Проект рішення «Про тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів» члени виконкому відклали на довивчення. До питання нових тарифів за послуги ТОВ «АВЕ Ужгород» повернуться на наступному засіданні виконкому.

Погодили на засіданні виконкому і Програму висвітлення діяльності Ужгородської міської ради, проблем життєдіяльності міста в газеті «Ужгород» на 2018–2022 роки.

У виконкомі затвердили список зі 130 об’єктів зовнішньої реклами, які підлягають демонтажу через порушення вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Ужгороді й відсутність дозвільних документів; розглянули звернення фізичних та юридичних осіб про надання паспортів відкритого літнього майданчика для підприємницької діяльності; надали дозволи на переоформлення гаражів (до питання ж дозволів на розміщення гаражів повернуться згодом); підтримали затвердження акта приймання-передачі на баланс департаменту міського господарства будинків тощо.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS