Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 32 (905) ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я ДВОХ ЗАКАРПАТСЬКИХ БІЙЦІВ: у благодійному забігу до Дня прапора взяло участь 135 ужгородців

Захід відбувався у рамках проекту «Цим переможемо», мета якого – допомогти пораненим закарпатцям – ветеранам АТО.

Учасниками забігу стали як команди, так і всі охочі містяни, зокрема команди патрульних, футболістів, прикордонників, люди з особливими потребами на візках.

Долучилися до заходу й міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Ігор Фартушок, працівники виконкому і депутати міської ради.

Всі учасники бігли заради здоров’я двох закарпатських бійців – Івана Говбела і Антона Савка. Іван Говбел зі селища Ясіні Рахівського району – боєць-доброволець 128-ої бригади. Пройшов Дебальцево. З війни привіз дуже складну хворобу – неспецифічний виразковий коліт. Антон Савко у лютому 2015-го під Дебальцевим зазнав важкого поранення в голову. Пережив кому. Обом бійцям потрібне довічне лікування. Участь у змаганнях передбачала внесення благодійної допомоги на користь військовиків.

Маршрут пролягав від драмтеатру через транспортний міст (Масарика), набережною Незалежності, пішохідним мостом і знову до театру Київською набережною. Кожен учасник забігу отримав стартовий номер і прапорець на згадку про подію. Переможців нагородили пам’ятними подарунками.

Організатори благодійної акції – «Рух підтримки закарпатських військових» і U-Run – Uzhhorod Running Club.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS