Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 31 (904) ДАРМШТАДТСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР дасть концерт в Ужгороді

Концерт оркестру Europajugendorchester Darmstadt (EJOD) відбудеться 22 серпня в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі імені Братів Шерегіїв за підтримки Ужгородської міської ради. Початок – о 18:00. Вхід вільний.

Захід присвячено Дню незалежності України та 25-річчю побратимських стосунків між Ужгородом і Дармштадтом.

Як розповіли співорганізатори концерту – експерт із розвитку співпраці між містами-побратимами Ужгородом і Дармштадтом Мартін Ройтер і головний диригент симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії Вікторія Свалявчик-Цанько, – колектив цього Дармштадтського симфонічного оркестру досить юний, до того ж кожного року його склад змінюється. Щороку оркестр дає великий концерт в одному з 15 європейських побратимів Дармштадта. В Ужгороді буде не вперше – містяни мали можливість насолодитися музикою EJOD 15 років тому. Що цікаво: тепер у складі німецького симфонічного оркестру є двоє учнів Ужгородської музичної школи № 1.

До слова, наступного дня, 23 серпня, Дармштадтський молодіжний симфонічний оркестр дасть концерт у Мукачеві, а 24-го, у День незалежності, проведе Ужгородом цікавий тривалий квест.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS