Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 31 (904) СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ПРОЧИЩЕННЯ, САНАЦІЇ, ТЕЛЕІНСПЕКЦІЇ МЕРЕЖ ВОДОВІДВЕДЕННЯ демонстрували в Ужгороді

В. о. міського голови, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич, депутат міської ради Василь Гомонай навідалися до Ужгородського водоканалу.

Сюди приїхали представники ТОВ «Імест-Плюс» (офіційний представник компанії RIDGE TOOL COMPANY на території України), аби продемонструвати спеціалізовану техніку для прочищення, санації, телеінспекції зовнішніх мереж водовідведення і дощової каналізації.

Як розповів генеральний директор ТОВ «Імест-Плюс» Василь Бутин, обладнання, котре вони презентують, цікаве тим, що є дуже компактним, для його роботи не потрібно задіювати багатьох працівників. Це обладнання може проїхати вузенькими вулицями в маленьких містах, у дворах, не пошкодивши при цьому бруківки чи дорожнього покриття. За своєю функціональністю воно не поступається великій техніці, може швидко й ефективно прочищати каналізацію, інспектувати якість проведених робіт, стан трубопроводів. Власне, як працює техніка, продемонстрували на вулиці Гойди – перевірили стан мереж.

Гарантія на обладнання – 2 роки, термін експлуатації може сягати 15 років. За словами представника компанії, це світові бренди, німецького, голландського й американського виробництва, вони мають сервіс і технічну підтримку в Україні. Фірма вже доправила аналогічне обладнання у Львівську область, Тернопільську, Чернівці. Використовують його як міські водоканали, так і аварійно-диспетчерські служби, приватні компанії, котрі виконують прочищення та обслуговування комунікацій. Про можливості обладнання розповіли в Ужгороді, з яким також були б не проти співпрацювати.

Директор КП «Водоканал м. Ужгорода» Станіслав Карташов наголосив, що питання поліпшення технічного забезпечення підприємства є дуже гострим – техніка, яку тепер використовує Водоканал, застаріла, її середній вік перевищує 25 років, багато машин в аварійному стані, працівники Водоканалу з великими зусиллями та фінансовими затратами підтримують їх у робочому стані. Остання спецмашина, яка експлуатується щодня в режимі стовідсоткового завантаження, придбана 2003 року.

Ігор Фартушок відзначив, що придбання нової спеціалізованої техніки є надзвичайно актуальним, з огляду на колапси з водовідведенням, які маємо чи не після кожної зливи. Каналізаційні мережі забиті сміттям, намулом, камінням, а техніки, спроможної прочистити їх, Ужгород не має, через що в окремих районах міста дощова вода тече вулицями, затоплює підвали приватних будинків, багатоповерхівок тощо. Керівництво міста розуміє, що для того, аби Водоканал міг швидко ліквідовувати аварійні ситуації та якісно надавати послуги, потрібна нова техніка. Тому спільно з депутатським корпусом вирішуватимуть, як віднайти в бюджеті кошти для придбання такої техніки, адже йдеться про значні суми.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS