Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 31 (904) ВОДОКАНАЛ УЖГОРОДА ВДАЄТЬСЯ ДО ВИМУШЕНИХ ЗАХОДІВ: ВІДКЛЮЧЕННЯ ЗЛІСНИХ БОРЖНИКІВ та фіксує втручання мешканців у роботу лічильників

КП «Водоканал м. Ужгорода», влада міста роблять усе можливе для поліпшення якості послуг водопостачання і водовідведення, прагнучи забезпечити цілодобове водопостачання на всій території міста.

Однак, на жаль, не всі споживачі належно виконують свої обов’язки щодо оплати спожитих послуг. Тому підприємство було вимушене вдатися до непопулярного, але дієвого способу змусити боржників сплатити заборгованість. Упродовж минулого тижня було проведено низку заходів із відключення неплатників від мереж водопроводу і/або каналізації. При цьому боржники додатково оплачують роботи з відключення і повторного підключення до централізованих мереж.

Результатом проведених заходів стало те, що 29 абонентів повністю розрахувалися з КП «Водоканал м. Ужгорода», троє – частково погасили борг, чотири бюджетні організації надали гарантійні листи стосовно оплати боргу, щойно надійдуть кошти на їхні рахунки. І лише 6 об’єктів таки позбавлені можливості отримання послуг. Тобто можна зробити висновок, що, за несуттєвим винятком, оплата не проводиться не через відсутність коштів – вони знайшлися перед загрозою позбавлення водопостачання.

Ужгородський водоканал звертається до всіх боржників із наполегливим проханням погасити свої борги і не змушувати підприємство здійснювати роботи для позбавлення послуг, замість заходів для їх поліпшення.

Також Водоканал проводить постійний аналіз відповідності середньостатистичного споживання води (за даними лічильників) до кількості осіб, зареєстрованих у квартирі чи будинку. Під час аналізу за деякими адресами було виявлене аномально низьке споживання води. Детальна перевірка, в тому числі за допомогою державної повірки лічильників, за кількома адресами засвідчила механічне втручання в роботу засобів обліку водопостачання з метою заниження фактичних показів лічильників. Зокрема, один із таких споживачів проживає безпосередньо поруч із КП «Водоканал м. Ужгорода» на вулиці Митній, у будинку № 5. До зловмисників застосовано заходи фінансового характеру.

Ужгородський водоканал закликає споживачів ставитися з повагою як до підприємства, так і до інших користувачів, котрі сумлінно оплачують спожиті послуги.

Втручання в роботу засобів обліку водопостачання з боку споживача викликає непотрібні проблеми як у підприємства (пов’язані з недоплатою за фактично спожиті послуги), так і в користувачів – від заміни зіпсованого лічильника до застосування штрафних санкцій (перерахунок нарахування за послуги водопостачання та водовідведення згідно з нормами споживання відповідно до кількості зареєстрованих у помешканні осіб).


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS