Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 29 (902) ЯК ПРОХОДЯТЬ РЕМОНТИ ВНУТРІКВАРТАЛЬНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ДИТЯЧОГО САДОЧКА № 31 оглянули міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та депутат міської ради Василь Губкович

Як проходять роботи на внутріквартальних територіях на вулицях Докучаєва, 4–6 та Собранецькій, 122–124, цього тижня оглянули Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та депутат міської ради від цього округу Василь Губкович.

Хоч це різні адреси, будинки поруч, вони суміжні, і ремонтом охоплено спільний двір між багатоповерхівками. Ремонт “внутрікварталки” на Докучаєва,4–6, де ніколи не було покриття, вже завершено, а на Собранецькій, 122–124 роботи ще тривають. Кошти на ремонти виділили з міського бюджету. Понад 757 тисяч гривень спрямували на ремонт внутрішньоквартальної території на Докучаєва,4-6, майже 693,5 тисячі гривень – на Собранецьку, 122–124.

Міський голова розпитав працівників про хід робіт, поспілкувався з мешканцями будинків, які дякували за допомогу і розповіли про інші проблеми у своїх багатоповерхівках. Богдан Євстафійович запевнив, що по можливості вирішуватимуть й інші питання.

Також Богдан Андріїв оглянув хід ремонтних робіт у дитсадку № 31, що на вулиці Докучаєва в Ужгороді. Минулого року там розпочали роботи із заміни плоского даху, який за довгі роки повністю вичерпав свій ресурс, на шатровий із новими водостічними трубами, ринвами. Роботи незабаром завершать. Загалом на це з міського бюджету виділили 1 мільйон 150 тисяч гривень.

Крім того, у цьому дитсадку торік провели поточний ремонт приміщень із заміною дверей, замінили всі запобіжники. Профінансували робіт на більш ніж 168 тисяч гривень. Цього року виділили ще понад 62 тисячі гривень на ремонт підлоги та електромонтажні роботи. Детальніше про це читайте у наступному номері.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS