Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 29 (902) ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ВІДБУВСЯ У МІСЬКОМУ ВОДОКАНАЛІ. Загалом розглянуто 23 звернення, з якими прийшли 37 містян

Через те, що Богдан Андріїв мусив відбути на загальні збори Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, яке він очолює, прийом ужгородців проводив заступник міського голови Ігор Фартушок.

Чимало мешканців міста просили про грошову допомогу на лікування, а переважна більшість скаржилися на комунальні негаразди. Ужгородка поважного віку з вулиці Собранецької клопотала, щоб відновили пошкоджену на її будинку ринву для стікання води; інша нарікала, що, проживаючи на другому поверсі багатоповерхівки, змушена платити за ліфт, і просила, аби його для цього поверху заблокували.

Були і прохання про обрізування дерев, насамперед тополь, які на багатьох подвір’ях багатоквартирних будинків уже мають по 35-50 років, повиростали вище дахів, трухлявіють усередині і тому дуже небезпечні.

Одна жінка скаржилася, що над своєю квартирою зробила ремонт покрівлі за власний кошт і уклала угоду зі ЖРЕРом про зарахування тієї суми у квартплату, проте в будинку створили ОСББ і її «переплату» не беруть до уваги. Інші розповіли, що днями негода зовсім пошкодила дах на Гвардійській і вода затікає в помешкання. А представники від кількох будинків у мікрорайоні «Шахта» просили нанести розмітку пішохідного переходу і встановити дорожні знаки біля кафе неподалік перехрестя з вулицею Шахтарів, щоб автобуси зупинялися біля провулку Приютського, бо багато хто там звертає до ЗОШ № 2 і № 20 та двох дитсадків. Ці ж ужгородці жалілися на сміття, яке звозять до контейнерного майданчика з інших мікрорайонів і навіть сіл району, а також на воду в підвалах кількох багатоповерхівок. Стосовно останнього дійшли згоди, що буде створена комісія, котра на місці проведе обстеження і вивчить причини підтоплень. У мешканки вулиці Івана Франка теж проблема – під час злив вода тече з дороги через бордюр на її приватне подвір’я.
Були і звернення з проханням про виготовлення технічної документації на електроопалення, встановлене для малозабезпечених самотніх ужгородців. Ще одна жінка просила змінити рух автобусів 7-го або 14-го маршрутів, щоб хоч один повертався до центру міста не через Довженка і Поштову, а через Митну і Собранецьку.

Досить багато було і питань, які аж ніяк не в компетенції міської влади. Скажімо, жінка з’ясовувала, чи не могли б комунальні служби підстригати кущі біля її приватного будинку, бо їй уже важко; інша розповідала про давні конфлікти зі сусідами, що вже розглядалися навіть у судах. Приходила й жінка, родина котрої вже понад півтора десятиліття не сплачувала за послуги водопостачання і накопичила 49 тисяч гривень боргу. Загалом розглянуто 23 звернення, з якими прийшли 37 містян.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS