Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 29 (902) ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ ДО ВИКОНКОМУ НАДІЙШЛО 2260 ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

На цьоготижневому засіданні виконавчого комітету міськради першим питанням було надання дозволу на проведення в Ужгороді робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, тобто на земляні роботи. Зокрема, схвалено дозвіл на 5 діб для облаштування електричних мереж до багатоквартирного житлового будинку № 32 на вулиці Підгірній. Міський голова Богдан Андріїв доручив провести фотофіксацію стану покриття до початку робіт, проконтролювати якість і терміни відновлення.

Наступним рішенням двом ужгородцям погоджено переоформлення гаражів відповідно до угод про купівлю-продаж. Ще п’ятьом надано дозволи на встановлення металевих гаражів і одним із пунктів рішення виправлено технічну помилку у прізвищі в раніше ухваленому рішенні.

Товариству з обмеженою відповідальністю «КІМ-ВЕСТ» члени виконкому надали на 5 років дозвіл на розміщення рекламної конструкції «білборд» розміром 6 х 3 м на вулиці Грушевського, 33. Рішення передбачає, що «КІМ-ВЕСТ» має укласти з департаментом міського господарства договір тимчасового користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

Питання про присвоєння поштових адрес за наполяганням міського голови перенесли для додаткового вивчення на наступне засідання виконкому. Богдан Андріїв наголосив, що потрібно проконтролювати, чи проводиться в житлових масивах благоустрій територій, чи створюються дитячі та спортивні майданчики, чи належно облаштовуються контейнерні майданчики для сміття.

Також на засіданні схвалено дозвіл на розробку проектної документації з обґрунтування встановлення розмірів санітарно-захисної зони каналізаційно-насосної станції очисних споруд на вулиці Загорській для надання технічного завдання щодо розроблення детального плану території. На цій території планується виділення земельних ділянок для учасників бойових дій в Афганістані.

Відповідно до звернення, що надійшло до ЦНАП, виконком ухвалив рішення стосовно одного підприємця про припинення дії паспорта відкритого літнього майданчика для підприємницької діяльності – кафе «VOTO» площею 34 кв. м у центральній зоні на вулиці Волошина, 24; натомість погодив на тому ж місці і тому ж кафе паспорт відкритого літнього майданчика, але вже іншому підприємцеві. Погоджено і паспорт відкритого літнього майданчика магазину з кафетерієм «Меделін» площею 25 кв. м у центральній зоні на 10 місць на набережній Православній, 2.

Члени виконкому погодили тарифи на платні медичні огляди в Ужгородській міській поліклініці. Йдеться про медогляди, які повинні проходити працівники окремих категорій (водії транспортних засобів), обов’язкові профмедогляди працівників деяких професій, виробництв і організацій, діяльність котрих пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб), медогляди студентів перед проходженням виробничої практики (теж окремі категорії). Як ідеться у рішенні, від сплати за вказані медичні послуги звільняються пільгові категорії населення, визначені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Останній раз тарифи на ці послуги переглядали 2012 року. Підвищення вартості окремих медичних послуг пов’язане насамперед зі зростанням мінімальної заробітної плати й цін на енергоносії.

Окрім того, члени виконкому погодили розміщення і режим роботи пересувного обладнання для підприємницької діяльності на території Ужгорода терміном на рік для торгівлі: кавою (велокава) навпроти стоматологічної поліклініки на набережній Незалежності; морозивом біля хімічного факультету; кавою (кавомашина) біля магазину «Жива вода». Ще двом підприємцям аргументували відмову.

Ті, кому надали дозвіл, повинні забезпечити дотримання вимог санітарного законодавства; якщо ж надходитиме інформація від контролюючих та правоохоронних органів про порушення законодавства, обґрунтовані скарги мешканців міста, – розміщення пересувного обладнання для підприємницької діяльності буде переглянуто.

Ще на засіданні виконкому затвердили зміни до переліку документів дозвільного характеру, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міськради.

Члени виконкому відмовили у встановленні нічного режиму роботи для кафе-бару на площі Петефі, 24-26. Як зазначалося, заклад розміщується над міським управлінням праці та соціального захисту населення, крім того, там же розміщується міський архів. Будівля стара, надбудова не відповідає архітектурним вимогам, відбуваються постійні затоплення, власники кафе-бару воду не відкачують. Вирішено створити із представників держархбудконтролю міськради, ДСНС і СЕС комісію, яка повинна буде надати свої висновки та рекомендації.

Врахувавши рішення комісії з питань захисту прав дитини, сімом ужгородцям виконком погодив дозволи на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти. Двом громадянам установили порядок зустрічі з їхніми дітьми.

Члени виконкому проголосували за дострокове розірвання договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 26 «В/м 555 – Горяни – УжНУ», беручи до уваги відсутність претендентів на участь у конкурсі з перевезення пасажирів.

Дія договору припиняється 12 серпня 2017 року. Наступним кроком стане оголошення конкурсу із визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до умов, затверджених рішенням виконавчого комітету 12.04.2017 № 117 «Про умови конкурсу з перевезення пасажирів» на об’єкти конкурсу згідно з додатком. А це маршрути: № 19 (КПП «Ужгород» – Дравці, через залізничний вокзал, речовий ринок), № 20 (Пл. Корятовича – Речовий ринок), № 26 (В/м 555 – Горяни – УжНУ), № 156 (Вул. Чорновола – Міський цвинтар «Барвінок»), № 158 (Пл. Корятовича – Міський цвинтар «Барвінок»).

Узявши до уваги матеріали спільної перевірки відділами державного архітектурно-будівельного контролю і муніципальної інспекції з благоустрою Ужгородської міської ради звернень мешканців будинку № 17 на вулиці Шопена та будинку № 29 на вулиці Собранецькій, члени виконкому погодили демонтаж самовільно встановлених елементів фундаменту прибудови до квартири № 3 на вулиці Шопена, 17 і самовільно встановлених металевих конструкцій (гараж) у дворі будинку № 29 на Собранецькій. Власників зобов’язали до 31 вересня провести демонтаж цих споруд власними силами.

Одному ужгородцеві члени виконкому надали дозвіл на влаштування і будівництво сімейного склепу на території цвинтаря «Барвінок». Відповідно до Положення про порядок влаштування родинних склепів на міських кладовищах, громадянин має укласти угоду з КП «УККП» Ужгородської міської ради.

Останнім питанням на засіданні виконкому була інформація про розгляд звернень громадян, що надійшли до Ужгородської міської ради упродовж першого півріччя 2017 року.

За цей період до виконкому надійшло 2260 звернень громадян, що на 1534 менше, ніж відповідного періоду 2016 року (3794). Із загальної кількості 1960 письмових звернень – 300 звернень отримано під час особистого прийому (за перше півріччя 2016 року – 3489 письмових звернень, 305 – на особистому прийомі).

За перше півріччя 2017 року надійшло 178 електронних і 36 телефонних звернень громадян, тоді як за перше півріччя 2016 року – 113 електронних і 16 телефонних звернень.

За видами звернень до виконкому надійшло 2125 заяв, 123 скарги, 9 пропозицій, 1 електронна петиція, 2 місцеві ініціативи.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS