Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 29 (902) ЧОМУ Ж НЕ ВИСТАЧАЄ ПАТРУЛЬНИХ? Усе про набір в УПП Ужгорода і Мукачева

На дошках оголошень, у громадському транспорті, в соцмережах – усюди можна побачити повідомлення про набір до Управління патрульної поліції Ужгорода і Мукачева. Стає цікаво: чому багато робочих місць не зайнято і чому звільнилися попередні працівники поліції? Що є причиною недобору до лав патрульних? Якими ж якостями повинні володіти справжні стражі порядку? І як усе-таки стати патрульним поліцейським? Про це та інше ми поспілкувалися з Андрієм Даскалюком, начальником відділу кадрів УПП Ужгорода і Мукачева.

– Які основні причини нового набору до лав патрульної поліції? Адже на старті роботи УПП на кожне вакантне місце було по кілька осіб. Чому тепер недобір?

– Основною причиною нового набору до Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві є збільшення кількості штатних одиниць: введення нових 139 інспекторських і поліцейських посад, з яких 24 – посади тактичної поліції, 88 – дорожньої поліції. Збільшення штату є наслідком розширення території обслуговування саме нашого Управління. Наразі планується розширити територію обслуговування, зокрема, на автодороги: М-24 («Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка») – до КПП «Лужанка»; Н-09 («Мукачево – Рогатин – Львів») до поста «Велика Копаня».

Також відомо, що плинність кадрів є і завжди була у правоохоронних органах, оскільки робота тут не з легких. Серед вагомих причин руху кадрів найперше – кар’єрний ріст патрульних. Тим працівникам, які зарекомендували себе з позитивного боку, було запропоновано продовжити службу в інших підрозділах Національної поліції. Частина переводиться до інших Управлінь через зміну місця проживання або з якихось інших сімейних причин.

Тому набір проводитиметься систематично, адже, як відомо, патрульна поліція – це ефективний старт для подальшого проходження служби в будь-яких підрозділах Національної поліції.

– Які основні причини звільнення кадрів? Небезпечність роботи, фінансові умови? Що ще?

– Зазвичай співробітники звільняються тому, що багато хто з них не так уявляв собі службу в поліції, не справдилися їхні очікування – красива форма та піар виявилися не головними аспектами в роботі поліцейського. Таким чином, ця професія стала для них справжнім випробуванням на міцність сили духу і фізичної готовності до будь-яких труднощів – стикнувшись сам на сам зі проблемами, виявили, що не так усе просто. Контингент людей, з якими потрібно спілкуватися щодня, – не завжди «коло інтелігентів», із котрими приємно вести бесіду. Робота патрульного пов’язана з екстремальними умовами, стресами… Люди реально мають усвідомлювати, що служба в патрульній поліції дається нелегко. Інша, більш банальна, та не менш важлива причина – це грошове забезпечення. У рапортах про звільнення поліцейські так і зазначають: «Звільняюся зі служби в поліції, тому що знайшов більш високооплачувану роботу». У житті кожної людини багато змін, люди постійно перебувають у пошуках свого покликання. Кожен із нас бачить свої перспективи в роботі. Тому за півтора року служби в багатьох зникло романтичне уявлення про цю професію.

Щодня патрульні стикаються зі злочинністю, затримують і знешкоджують бандитів, борються з хамською поведінкою «мажорів» на дорогах міста, стежать за порядком у сфері безпеки дорожнього руху, розшукують безвісти зниклих людей і просто допомагають людям у межах своєї компетенції та законів.

Грошове забезпечення, на жаль, на сьогодні є недостатнім, але тепер планується підвищення заробітної платні.

– Чи активно закарпатці пробують свої сили потрапити до лав патрульних? Скільки осіб уже взято на вільні робочі місця?

– На жаль, як показують статистичні дані, популярність цієї професії не є на найвищому рівні, адже ейфорія «змінити країну» вже чомусь не так захоплює молодих людей. Положення нашого регіону на межі з країнами Євросоюзу, а також безвізовий режим зіграли на цьому етапі набору немалу роль – молодь масово поїхала за кордон у пошуках кращого життя, нових можливостей.

Поки що жоден кандидат не прийнятий на вакантну посаду, бо не завершився останній етап набору, а саме – співбесіда з поліцейською комісією. У перших числах вересня вже стане відомо, хто з кандидатів виявився найкращим і потрапив до лав Національної поліції.

– Якими ж якостями мають володіти нові поліцейські?

– Ми чекаємо молодих людей, що мають високу мотивацію та орієнтовані на якісні зміни в державі, прагнуть допомагати людям, вільно володіють українською мовою, здатні до швидких рішень, до дій в екстремальних ситуаціях, дисципліновані, організовані, відповідальні, комунікабельні, ввічливі, стримані й уміють аргументовано доводити власну думку. Це насамперед позитивні люди, сповнені оптимізму, наділені високими особистими, діловими, моральними якостями, з відповідними освітнім рівнем, фізичною підготовкою і станом здоров’я для відмінного виконання своїх обов’язків: «…служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку».

– Розкажіть про умови прийняття на роботу. Як відбувається набір?

– Першим етапом є подача документів; другим – запрошення на тестування (законодавча база і загальні навички); далі – проходження військово-лікарської комісії (ВЛК). Четвертим етапом є перевірка фізичної підготовки; потім – психологічне тестування, а після цього – співбесіда з поліцейською комісією.

У разі успішного проходження всіх етапів починається безпосередньо навчання – підготовка на посаду інспектора УПП, яка триватиме 4 місяці.

Юридична освіта в нашій роботі, звичайно, вітається, але не є обов’язковою.

– Ваші загальні висновки стосовно набору. Позитивні тенденції та, можливо, проблеми, з якими стикнулися.

– Позитивні сторони – багато цікавих кандидатів (із різноманітними професіями, спеціальностями) з вогниками в очах, які прагнуть внести щось своє у майбутнє нашої країни. Є й колишні та чинні працівники інших підрозділів, котрі хочуть працювати саме в нашому Управлінні, навіть попри всі труднощі проходження етапів конкурсу.

Є й такі люди, які справді хочуть щось змінити у своєму житті.

Дуже часто люди кажуть, що стати поліцейським – це була їхня мрія дитинства. Тож тепер усе в їхніх руках – до мрії залишився всього один крок.

Негативу та якихось суттєвих проблем у роботі УПП не було. Як і в кожному починанні – труднощі в деяких організаційних моментах, але в нашому житті – не без них.

Юлія МЕДЮХ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS