Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (901) «ЄДИНЕ ВІКНО» СОХЗАХИСТУ ЗАПРАЦЮВАЛО. Із його роботою цього тижня ознайомилося керівництво Ужгорода

На початку робочого тижня міський голова Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, керуюча справами виконкому Олена Макара цікавилися, як працює створений нещодавно в міському управлінні праці та соціального захисту населення відділ приймання і видачі документів «Єдине вікно».

На першому поверсі будівлі управління на площі Петефі облаштували сучасне приміщення зі зручностями, де, як і у ЦНАПі, можна здати документи на отримання будь-якої з майже шести десятків соціальних допомог чи послуг. Працюють 8 віконечок, на інформаційних стендах розміщено зразки заяв на різні види допомог, перелік документів, які потрібно подавати. Тут же працюють консультанти, волонтери, котрі допомагають заповнити бланки заяв, підказують, що і як зробити.

«Єдине вікно» в управлінні діє вже понад два тижні. Керівники міської ради прийшли подивитися все в дії, так, щоб не переривати звичного робочого процесу.

«Трохи попрацювали в тестовому режимі, – сказав Богдан Андріїв. – Нині ми даємо офіційний старт і запрошуємо всіх ужгородців оцінити переваги і зручності, коли не треба відвідувати різних тісних кабінетів, коли надання всіх послуг уніфіковано. Персонал управління пройшов навчання, працівники оволоділи комп’ютерними програмами. Для персоналу створили теж максимально комфортні умови праці».

Начальник управління праці та соціального захисту Андрій Біксей розповів, що незабаром облаштують зону очікування, адже приходить чимало літніх людей, багато відвідувачів із дітьми. Вхід із площі Петефі вже з пандусом для людей з особливими потребами. Також за кілька тижнів запровадять електронну чергу та смс-повідомлення про результати розгляду звернень.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS