Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (901) ВИКОНКОМ СКАСУВАВ МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ ЗАБУДОВИ ДІЛЯНКИ ВУЛИЦЬ 8 БЕРЕЗНЯ – МОЖАЙСЬКОГО

У четвер відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради, на якому розглядалося лише одне питання: про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вулицях 8 Березня – Можайського.

До відома: напередодні у місті виник резонанс через вирубування дерев на цій ділянці. Тому одразу ж наступного дня вранці це питання розглядалося на нараді під головуванням міського голови Богдана Андріїва, за участю фахівців різних структурних підрозділів Ужгородської міської ради. Були присутні також мешканці будинків, що поруч із цією ділянкою, і представники фірми-забудовника.

На нараді, а відтак і на засіданні виконкому йшлося, що на земельній ділянці, наданій в оренду 2007 року, забудовники почали підготовчі роботи до будівництва і, без проведення обстежень та складання акта про видалення, зрубали кілька дерев.

У 2016 році було ухвалено рішення сесії про мораторій на надання містобудівних умов та обмежень для визначених територій, серед яких і ділянка на розі вулиць 8 Березня – Можайського. Мешканці додатково повідомили, що ще 1991 року зверталися з проханням про влаштування там скверу і міська влада їх підтримала, ухвалила відповідне рішення. Однак далі роботи не проводилися, бо не було коштів. Тепер люди звернулися до суду щодо скасування рішення про надання цієї земельної ділянки в оренду.

З огляду на всі обставини члени виконкому на позачерговому засіданні підтримали рішення про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вулицях 8 Березня – Можайського.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS