Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (901) У «РАДВАНСЬКІЙ» АМБУЛАТОРІЇ ЗРОБЛЕНО КАПРЕМОНТ

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв на тижні оглянув, як виконано капітальний ремонт в амбулаторії міського центру первинної медико-санітарної допомоги на вулиці Гранітній у мікрорайоні «Радванка».

Ремонт проводився без припинення надання медичних послуг мешканцям мікрорайону. Утеплено фасад будівлі, замінено дах, підлоги, систему опалення, встановлено новий котел, проведено внутрішні ремонтні роботи, облаштовано територію. Головний лікар Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козак розповіла, що одне з підприємств міста допомогло встановити паркан.

Богдан Андріїв поспілкувався з медиками, зокрема щодо придбання нових меблів для кабінетів, доповнення охоронної системи сигналізації відеонаглядом.

• • •

Що стосується іншого медзакладу – міської поліклініки, то там виконуються роботи з водовідведення ґрунтових вод із території, прилеглої безпосередньо до будівлі. Нова дренажна система дуже потрібна, бо ґрунтові води тривалий час руйнували фундамент поліклініки, що призводило до тріщин у стінах. Виготовлена вже проектно-кошторисна документація для майбутнього капітального ремонту фасаду і кабінетів міської поліклініки із заміною всіх комунікацій та внутрішніх мереж.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS