Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (901) ПІД ЧАС ЗУСТРІЧЕЙ МІСЬКОГО ГОЛОВИ Й УЖГОРОДСЬКИХ ДЕПУТАТІВ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ КІЛЬКОХ МІКРОРАЙОНІВ МІСТА порушувалися нагальні питання

У суботу, 15 липня, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і депутат міськради Дмитро Пацкан зустрілися з мешканцями багатоповерхівок № 31 та № 44 на вулиці Толстого.

У будинку № 31 склалася критична ситуація – у всіх 72-ох квартирах близько тижня не було води через давню проблему з водопостачанням і водовідведенням. Підвали постійно затоплювало, годі було дістатися до труб, усі попередні спроби розв’язати проблему давали тільки короткотерміновий результат.

На сесії минулого тижня депутати підтримали виділення понад 284 тисяч гривень на капітальний ремонт водогону та каналізації в цій багатоповерхівці, і на зустрічі з мешканцями Богдан Андріїв розповів про те, що проектно-кошторисна документація вже готова, обговорив проведення робіт, повідомив про найближчі плани інших робіт у місті загалом.

Пізніше відбулася розмова з мешканцями будинку № 44, де планово виділили гроші на ремонт даху. В цьому будинку 48 квартир, вартість капітального ремонту становить близько 282 тисяч гривень; роботи розпочнуть за тиждень-два і вже до вересня планують закінчити.

• • •

Окрім того, днями міський голова Богдан Андріїв і депутат міськради Володимир Білонка провели зустріч із мешканцями багатоповерхових будинків №№ 68, 70, 72 на вулиці Легоцького.

Розмова стосувалася насамперед початку капітального ремонту прибудинкової території та поточних питань, які турбують ужгородців, що тут живуть. «Хоч цей район традиційно називають «Новим», однак комунікації та інфраструктура тут уже досить застарілі. Те, що будували колись чехи і словаки, потребує ремонту, оновлення. Вже є низка проектів, які реалізуються в цьому районі. Крім ремонту прибудинкових територій, ідеться про ремонт доріг і будівництво велодоріжок», – зазначив Богдан Андріїв.

За його словами, вже найближчим часом почнуть ремонт дорожнього покриття на вулиці Легоцького, зокрема й облаштування транспортного кола на перехресті вулиць Перемоги, Баб’яка і Легоцького. Світлофори, які тепер є на перехресті, після облаштування кола і капремонту перенесуть на перехрестя вулиць Минайської та Можайського (біля духовної семінарії).

Також заплановано реалізацію проекту з облаштування велодоріжки за маршрутом: вулиці Легоцького – 8 Березня – Грушевського.

У відповідь на запитання мешканців щодо ремонту розбитої дороги на вулиці Заньковецької в районі ринку і ТЦ «Токіо» Богдан Андріїв наголосив, що ямковий ремонт там зроблять у найближчі кілька днів. Водночас Володимир Білонка запевнив мешканців двох будинків, що ремонт біля їхніх помешкань, який передбачає встановлення якісної бруківки та відповідних комунікацій на тротуарах і проїжджій частині, планують завершити упродовж місяця.

У свою чергу, мешканці гостро поставили питання щодо роботи ліфта, який у будинку № 70 не працює вже три місяці. «Проект капітального ремонту ліфта на умовах 5-відсоткового співфінансування мешканцями вже готовий. Але залишається питання заборгованості з плати за експлуатацію ліфта і користування ліфтом частини мешканців будинку», – зауважив Володимир Білонка. На підтвердження гостроти озвучених депутатом міськради проблем між мешканцями виникла суперечка, яку ужгородцям доведеться залагодити самостійно, аби питання зрушило з мертвої точки.

Говорили мешканці будинків і про проблеми співпраці з компанією, яка обслуговує цю територію, освітлення під’їздів, ремонт дороги біля сусіднього будинку, про обов’язковість контролю за перебігом та якістю виконання робіт.

«Відремонтувати все й одразу неможливо хоча б тому, що на це немає фінансування. Роботи ведуться поступово, але постійно. І цього не можна не помітити, зокрема й у вашому районі», – підсумував міський голова. А поки що мешканців будинків, біля яких почалися капітальні ремонтні роботи, попросили, як мінімум, очистити територію від автомобілів, аби техніка могла нормально працювати.

В цілому ж представники міської влади взяли до уваги всі озвучені проблеми та зауваження, призначили низку зустрічей щодо них і попросили ужгородців долучатися як до ремонту комунікацій, так і до спільного вирішення інших нагальних питань.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS