Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (901) СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ – ДЛЯ ЛЮДЕЙ ІЗ ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ. Швейцарські партнери нададуть Ужгороду мікроавтобус із візками

Наприкінці минулого робочого тижня міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і його заступник Олександр Білак зустрілися з директоркою Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір», керівницею Ужгородського товариства інвалідів «Оптиміст» Василиною Марко, іншими представниками Центру і волонтером Корпусу миру зі США Роландом Лавалі, який допомагає в роботі з людьми з особливими потребами.

Василина Марко подякувала міському голові за надання приміщень у комплексі колишнього бізнес-інкубатора на вулиці 8 Березня і попросила сприяння, аби двома кімнатами можна було обмінятися з організаціями, котрі розміщені на першому поверсі будівлі, адже людям з особливими потребами складно підніматися сходами.

Під час зустрічі йшлося і про благоустрій прилеглої території, допомогу із заміною електромережі, щодо вивезення сміття, обрізування аварійних гілок дерев.

Також обговорили проект із запровадження в Ужгороді соціального таксі. Швейцарські партнери надають мікроавтобус із візками, який люди з особливими потребами зможуть викликати, щоб кудись поїхати. Міський голова запевнив, що з боку міської влади буде абсолютне сприяння, аби ця дуже важлива для міста послуга запрацювала якомога швидше.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS