Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 23 (896) БАГАТО ЗВЕРНЕНЬ – ЩОДО РЕМОНТУ ПОКРІВЕЛЬ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Майже півсотні ужгородців прийшли на черговий щомісячний особистий прийом до міського голови. Богдан Андріїв розглянув 33 звернення, з них чимало – колективних.

Зокрема, мешканці багатоповерхівки на Минайській, 67 звернулися з проханням облаштувати внутрішньоквартальну територію, просили допомогти розв’язати питання з паркуванням у їхньому дворі великої кількості машин. За словами ужгородців, там залишають свій транспорт продавці базару, що неподалік.

Багато було звернень стосовно ремонту покрівель житлових будинків, які протікають, – наприклад, на Оноківській, 4, Грушевського, 64, Руській, 48, Станційній, 14, Володимирській, 28 та ін. Мешканці багатоповерхівки на вулиці Грушевського, 64 розповіли, що на їхньому подвір’ї є аварійне дерево – висока тополя, яка похилилася, стала небезпечною, тому вони попросили допомогти її зрізати. Міський голова пообіцяв, що комісії виїдуть на місця і вивчать ситуацію.

Орендаторка одного з приміщень у Будинку побуту звернулася по допомогу щодо правильного оформлення вивіски, аби вона відповідала визначеним вимогам і стандартам. Відповідь на це питання їй надав спеціаліст управління містобудування та архітектури.

Чимало звернень стосувалося матеріальної допомоги на лікування, а також отримання й оформлення земельних ділянок.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS