Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 23 (896) НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ НАГОРОДИЛИ МАТІР-ГЕРОЇНЮ і проаналізували минулий опалювальний сезон

Цьоготижневе чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міськради міський голова розпочав зі вручення ужгородці, багатодітній матері Олександрі Дзіковській (на фото) почесної відзнаки «Мати-героїня», яку їй було присвоєно Указом Президента України. Богдан Андріїв подякував пані Олександрі за те, що гідно виховала вісьмох дітей, наголосив, що вона є прикладом, побажав міцного здоров’я, добробуту родині.

Почесні грамоти Ужгородської міської ради Богдан Андріїв вручив і патрульним Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві, які минулого тижня, ризикуючи життям, затримали злочинців на краденому автомобілі, подякував їм за службу. Відзнаки отримали лейтенанти поліції Аліна Маріонда, Володимир Зубанич і Ярослав Романишин.

Потім на засіданні виконкому міськради аналізували проведення минулого опалювального сезону в Ужгороді.

У рішенні зазначається, що 2016 року за Програмою капітального ремонту житлового фонду відремонтовано 43 покрівлі; виконано капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення у 25 будинках, капремонт систем електропостачання у 22 будинках, капітальний ремонт 30 ліфтів за 13-ма адресами; проведено роботи з капітального ремонту фасаду на вулиці Підгірній, 3. Загалом капітальних ремонтів виконано на більш ніж 20 мільйонів 872 тисячі гривень.

Перед початком минулої зими зробили поточний ремонт покрівель на 117 будинках (102% від запланованого), ремонт (заміну) дверей та вікон у під’їздах у 90 будинках (102%), побілку і фарбування стін у 78 під’їздах (100%), поточний ремонт мереж водопостачання та водовідведення у 112 будинках (140%), поточний ремонт електричних мереж у 84 будинках (123%).

У рамках заходів, передбачених комплексною Програмою відновлення історичного центру міста, виконані роботи з капітального ремонту фасадів та покрівель за адресами: площа Театральна, 3, 4, 9, 11, 13, 15, 17 і площа Петефі, 1, 9, 10, 11, 12, 13 – на загальну суму 7 мільйонів 846 тисяч гривень.

«Водоканал» провів заміну окремих аварійних ділянок водопровідних мереж та водопровідних вводів – 2414 погонних метрів на 1185,6 тисячі гривень, з яких 490,4 тисячі гривень – власні кошти підприємства і 695,2 тисячі гривень – кошти з міського бюджету; заміну окремих ділянок каналізаційних мереж – 607 п. м на 683,4 тисячі гривень (кошти з міського бюджету); підготовлено всі 9 водопровідних насосних станцій, усі 11 каналізаційних насосних станцій, 21 свердловину.

Члени виконкому схвалили плани з підготовки до наступного опалювального сезону. Детально визначено, які саме роботи повинен провести «Водоканал», що треба зробити в медичних, культурно-освітніх та навчальних закладах Ужгорода.

На засіданні виконкому погоджено, щоб департамент міського господарства зняв із балансу такі будинки: вулиця Дворжака, 66 «а» (власник Муртазіна А. М.); вулиця Собранецька, 40, кв. 3 (власник Фучко В. В.); вулиця Собранецька, 8, кв. 1 (власник Анісімова Г. Ю.). Ще одним рішенням затверджено перелік актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста: вулиця Грушевського, будинок 55; вулиця М. Вовчка, будинок 12; вулиця М. Вовчка, будинок 14. Надано дозвіл на переоформлення гаражів 5 ужгородцям; одному – відмовлено через некомплектність і недостовірність поданих документів; ще 5 громадянам погоджено дозвіл на розміщення гаражів.

Виконком надав дозвіл на переведення житлового приміщення у нежитлове квартири № 6 на вулиці Перемоги, 3 загальною площею 31,2 кв. м. Функціональне призначення – кафе.

Окрім того, на засіданні проголосували за те, щоб надати підприємцеві Андрію Русину дозвіл на розміщення мотузкового парку на території парку культури та відпочинку «Боздоський» терміном на 5 років.

Кілька рішень члени виконкому ухвалили щодо розміщення зовнішньої реклами. Погоджено переоформлення, на підставі договору купівлі-продажу, раніше наданого дозволу на розміщення білборда на вулиці Проектній із фізичної особи – підприємця Тетяни Євтіхової на фізичну особу – підприємця Івана Палінкаша. Надано дозволи на розміщення рекламоносіїв на 5 років кільком підприємцям; у дозволі на розміщення сімох рекламних конструкцій члени виконкому відмовили. Одним із рішень заборонили розміщення об’єктів зовнішньої реклами типу «білборд», «призматрон», «беклайт», «брандмауер», «банер» у межах центральної частини Ужгорода; також заборонено розміщувати рекламоносії типу «банер», «розтяжка», «перетяжка», «транспарант», «брандмауер», загальна площа яких менша ніж 18 кв. м. Власникам об’єктів зовнішньої реклами, яка заборонена, необхідно демонтувати рекламні конструкції у місячний термін від дати ухвалення рішення.

Розглянувши прохання ужгородців, члени виконкому погодили приватизацію трьох квартир. Таке рішення ухвалено і щодо близько десятка родин, які мешкають у гуртожитках міста.

На засіданні виконкому погоджено Положення про визначення потреби у земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій у зоні проведення АТО і родичам загиблих воїнів, а також персональний склад комісії, яка опікуватиметься цими питаннями.

Положення визначає потребу в земельних ділянках і порядок їх надання учасникам антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових дій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413, та членам сім’ї загиблого учасника АТО, інвалідам, пораненим, з метою передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Учасникам бойових дій, які не використали право на безоплатну приватизацію земельної ділянки, відповідного цільового призначення, можуть бути надані безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на територіях, визначених для цієї мети генеральним планом міста Ужгорода, відповідно до плану зонування та детального плану територій.

Земельні ділянки для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учасникам бойових дій та членам сім’ї загиблого учасника АТО, інвалідам, пораненим надаються у кварталах (масивах) малоповерхової житлової забудови.

Земельні ділянки у власність не передаються, якщо учасник бойових дій скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд до моменту участі в АТО.

У першочерговому порядку надається безоплатно у власність земельна ділянка членові сім’ї загиблого учасника АТО, інваліда, пораненого. При цьому першочергове право на отримання такої земельної ділянки мають дружина/чоловік або діти загиблого учасника АТО.

Після поранених першочергове право на отримання земельних ділянок мають учасники АТО, бійці Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонних військ, Державної спеціалізованої служби транспорту й інших військових і правоохоронних підрозділів.

Члени виконкому підтримали зміни у складі комісій та виконкому, з огляду на затвердження міською радою Фартушка Ігоря Івановича заступником міського голови. Також присвоїли низку поштових адрес. Не підтримали тільки пунктів, що стосувалися приміщень на Єнківській, № 25, ЖБК «Озерний край» – не виконано всіх визначених вимог.

У виконкомі погоджено також надання терміном на рік чотирьом підприємцям паспортів відкритих літніх майданчиків для ведення підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства. Зокрема, літній майданчик буде на вулиці Корзо, 21 (кафе «Львівські круасани»), на вулиці Собранецькій, 122 (кафе «Good Mood Cafe»), на Собранецькій, 146 «б» (кафе «Колізей») і на площі Театральній, 8 (кафе «Театральне»).

Однак на засіданні йшлося і про те, що окремі заклади спочатку встановлюють тераси, вони працюють, а до міської ради підприємці звертаються лише через певний час, доти не сплачуючи належних коштів до міського бюджету. Тому окремим пунктом рішення визначено, що відділ муніципальної інспекції з благоустрою має розглянути питання про притягнення трьох із чотирьох суб’єктів господарювання, питання яких розглядали цього тижня, до адміністративної відповідальності – вони повинні сплатити штраф.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS