Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 22 (895) РЕЗУЛЬТАТИ СЛУХАНЬ ЩОДО УНІФІКАЦІЇ НАЗВ ВУЛИЦЬ МІСТА оприлюднені на сайті міськради

Під час громадських слухань в Ужгородській міській раді відбулося обговорення назв вулиць, провулків, площ міста, приведених до єдиного уніфікованого порядку найменування.

Керуюча справами виконкому Олена Макара повідомила, що відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва було створено робочу групу, яка впродовж кількох місяців проводила уніфікацію назв вулиць міста. Кожну назву проаналізували і дослідили, в результаті члени робочої групи сформували свої рекомендації, які оприлюднені на сайті міської ради, де охочі можуть із ними ознайомитися.

Наголошувалося, що в жодному разі не йдеться про перейменування вулиць, а тільки про впорядкування назв. Наприклад, однією з рекомендацій стосовно вулиць, названих чиїмсь ім’ям, є написання повних назв, тобто писати повністю ім’я, а не ініціали перед прізвищем – не І. Франка, а Івана Франка і т. п.

У ході роботи, крім граматичних помилок та розбіжностей у назвах, виявили велику кількість вулиць, провулків, що іменуються однаково, – їх буде рекомендовано до перейменування.

З ОГЛЯДУ НА ЦЕ, ВРАХОВУЮЧИ РЕКОМЕНДАЦІЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЩОДО УНІФІКАЦІЇ НАЗВ ВУЛИЦЬ В УЖГОРОДІ, БУДЕ ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТ РІШЕННЯ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ. ТАКОЖ ЗАЗНАЧАЛОСЯ, ЩО ТАКІ ЗМІНИ ДЛЯ ГРОМАДЯН МІСТА НЕ НЕСУТЬ НІЯКИХ МАТЕРІАЛЬНИХ ВИТРАТ ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ПЕРЕОФОРМЛЮВАТИ ДОКУМЕНТИ.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS