Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 21 (894) КП«СТАДІОН «АВАНГАРД» дозволить максимально використовувати його інфраструктуру

Перше питання, яке розглянули і погодили на цьоготижневому засіданні сесії Ужгородської міської ради, – надання матеріальної допомоги на лікування чотирьом мешканцям Ужгорода. Додатково включили також пункт, за яким буде надано кошти на проживання членів благодійної організації «4 лапи Україна», які проводять стерилізацію і вакцинування безпритульних тварин в Ужгороді.

В обласному центрі Закарпаття діятиме «Агенція розвитку Ужгорода». За створення такої комунальної установи проголосували 23 депутати. «Агенція» забезпечуватиме створення сприятливих умов для стратегічного розвитку Ужгорода, підвищення інвестиційної привабливості, залучення для проектів розвитку міста позабюджетних фінансових та інших ресурсів. Працюватиме також над зміцненням партнерських відносин із містами-побратимами, налагодженням партнерства з міжнародними організаціями, благодійними фондами і донорами.

Ужгородські депутати своїм рішенням звільнили учасників бойових дій від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації майна.

З огляду на перевиконання бюджету міста депутати на засіданні підтримали проект рішення і збільшили на 700 тисяч бюджетні призначення для управління освіти Ужгородської міської ради. За ці кошти заплановано закупити переносні споруди модульного типу стандарт-класу для потреб шкіл №№ 13, 14, ЗОШ І–ІІІ ст. № 19.

Переліком об’єктів, які потребують нагального капітального ремонту, доповнили Програму капітального ремонту житлового фонду міста у 2017 році.

Програму реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення Ужгорода доповнили кількома об’єктами. Так у Програмі передбачили ще капітальний ремонт зовнішнього вуличного освітлення на перехресті вулиць Минайської і Пестеля, а також внутрішньоквартальних територій: Перемоги, 151, 153, 155 і Легоцького, 44–50 – Тлехаса, 76/74. На це передбачили 386 934 гривні.

Депутати міської ради Ужгорода проголосували за проект рішення «Про зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгорода на 2016–2017 роки» і передбачили фінансування в розмірі 109 тисяч 810 гривень як внесок до статутного капіталу КП «КШЕП». Ці кошти спрямують на придбання і встановлення 79 урн для сміття.

Також внесли зміни до Програми будівництва дитячих і спортивних майданчиків в Ужгороді на 2017–2021 роки, додавши перелік необхідних обсягів фінансування на капітальний ремонт таких майданчиків за проектами громадського бюджету на 2017 рік.

У зв’язку з визначенням управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради юридичною особою депутати внесли зміни до Програми підтримки і партнерства між Ужгородською міською радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу на 2017–2018 роки. Зміни затвердили до Програми розвитку транскордонного співробітництва, туризму і формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу Ужгорода на 2017–2022 роки, «Про Програму науково-методичного забезпечення розроблення Стратегії розвитку міста «Ужгород 2030».

Міські депутати на сесії відновили діяльність комунального підприємства «Парк культури та відпочинку «Під замком». Рішенням міської ради від 11 червня 2014 року парк «Під замком» приєднали до «Парку культури та відпочинку «Боздоський».

Незадовільна робота попередніх керівників Боздоського парку призвела до збитковості підприємства, тому доцільним стало відновлення діяльності КП «Парк культури та відпочинку «Під замком» – вона буде спрямована на організацію дозвілля мешканців міста на території двох парків: «Боздоський» і «Під замком».

В Ужгороді ліквідували три комунальні ЖРЕРи – №№ 4, 5 і 8, оскільки потреба у їхніх послугах відпала: у багатоквартирних будинках, де не створили ОСББ і не обрали управителів, міська рада призначила, відповідно до законодавства, управителів багатоквартирних будинків. Крім того, ліквідація ЖРЕРів здійснена ще й з метою недопущення нарощення заборгованостей із зарплати, єдиного соціального внеску, податків тощо.

Ужгородські депутати затвердили і Порядок інформування про діяльність комунальних підприємств Ужгородської міської ради. На офіційному веб-сайті розміщуватиметься загальна інформація по кожному підприємству: повне найменування, код, контактні дані (адреса, індекс, телефони та час роботи і прийому керівника), в тому числі електронна пошта; перелік усіх послуг, робіт, товарів, Статут комунального підприємства, наявні вакансії і порядок та умови подачі документів на них або вказівка про відсутність вакансій тощо, інформація про його фінансовий стан (квартальна, річна фінансова звітність комунального підприємства за останні три роки, включаючи (за наявності) видатки на некомерційні цілі державної політики та джерела їх фінансування; аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального підприємства за останні три роки, якщо аудит проводився відповідно до вимог законодавства України або за рішенням наглядової ради комунального підприємства, річний план закупівель; про керівництво підприємства (прізвище, ім’я та по батькові керівника, фото, телефон, електронна пошта, його біографічна довідка, заповнена декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також біографічні довідки членів наглядової ради у разі її утворення тощо).

Громадській організації «Щасливі діти» за рішенням, ухваленим на сесії міськради, в користування на умовах оренди передадуть будівлю загальною площею 68,7 кв. м за адресою: м. Ужгород, вул. Котляревського, 59. Організація вже добре зарекомендувала себе численними акціями і роботою з дітьми та їхніми батьками. Оренда передбачена на 10 років, із розміром річної орендної плати 1,20 грн.

На таких же умовах, за іншим рішенням, громадській організації «Спілка учасників бойових дій «Об’єднані війною» нададуть у користування на 2 роки 11 місяців вбудовані приміщення першого поверху (позиції 17, 18, 19) будівлі літ. А загальною площею 47,2 кв. м за адресою: м. Ужгород, вул. 8-го Березня, 46 – для ведення статутної діяльності.

Депутати міськради не подолали вето, яке наклав за підсумками минулого засідання міський голова на рішення про дострокове припинення повноважень депутата Віктора Любара.

Богдан Андріїв аргументував свою позицію необхідністю самому депутатові прийти в міську раду і подати заяву про те, що залишає депутатський корпус, – заочно ж ухвалювати такі рішення некоректно. Власне, цьоготижневим голосуванням депутати підтримали позицію міського голови.

Стадіон «Авангард» в Ужгороді тимчасово був наданий в оренду футбольній команді «Говерла». Оскільки закінчується дія договору, а футбольний клуб «Говерла» відмовився від укладання нового, на сесійне засідання Ужгородської міської ради додатково подали на розгляд депутатів проект рішення про відновлення роботи комунального підприємства «Стадіон «Авангард», яке надалі буде утримувати цей об’єкт. Депутати рішення підтримали.

Як прокоментував журналістам після закінчення сесії Богдан Андріїв, проводитиметься робота з відновлення стадіону, зокрема тепер на стадії погодження проект реконструкції бігової доріжки, вартістю 8 млн. гривень, за співфінансування Ужгородської міської ради і Фонду регіонального розвитку. Організація та проведення як любительських, так і професійних спортивних змагань, видовищних, культурно-спортивних та інших заходів для мешканців міста дозволить максимально використовувати стадіон, а зароблені кошти спрямовувати на розвиток його інфраструктури.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS