Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 21 (894) УКРАЇНА:УГОРЩИНА – 3:1

Із таким рахунком закінчився ювілейний товариський матч збірних футбольних команд ветеранів.

25 років тому футбольна збірна незалежної України провела першу міжнародну гру – на Ужгородському стадіоні «Авангард» зі збірною Угорщини. Тоді угорці перемогли українських футболістів із таким же рахунком – 3:1. Цього тижня Україна взяла реванш.

З нагоди 25-річчя того міжнародного матчу в Ужгороді відбулися урочистості, зокрема відкрили пам’ятну дошку, присвячену цій даті, відзначили нагородами тих, хто долучився до проведення першої гри збірної команди Незалежної України.

Учасниками офіційної церемонії були голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран, народний депутат України, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, голова Угорської футбольної федерації Шандор Чані, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, інші поважні гості.

Богдан Андріїв у своєму вітальному слові наголосив на символічності події і висловив радість із приводу того, що такий чудовий ювілей збірна України відзначає в Ужгороді, саме на тому стадіоні, де провела свій перший матч. Він подякував організаторам – як з української, так і з угорської сторони.

Ветерани української й угорської збірних, серед яких було чимало тих, хто брав участь у першій грі, подарували вболівальникам справжнє свято, гра вийшла емоційною та видовищною.

Після фінального свистка футбольне свято на ужгородському стадіоні не закінчилося – імениті футболісти роздавали автографи, інтерв’ю і фотографувалися з уболівальниками.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS