Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 19 (892) У МІСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Відділення, у якому наприкінці лютого закінчили капітальний ремонт, відвідали голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, депутати обласної ради Андрій Андріїв і Леонід Баранюк, депутати міської ради Юрій Мандич, Василь Гомонай, начальник відділу охорони здоров’я міськради Василь Решетар, начальник управління капітального будівництва Адам Юрко.

Із часу введення в експлуатацію медзакладу, а це було кілька десятків років тому, терапевтичне відділення жодного разу не ремонтувалося капітально. Відділення велике, розраховане на 45 ліжок. Тут лікуються дуже важкі хворі, майже третина з них – соціально незахищені, тому важливо забезпечити там належні умови для пацієнтів.

Відремонтувати відділення вдалося завдяки субвенції з державного бюджету, вона становить левову частку фінансування – 1,9 мільйона гривень. Посприяв тому, щоб кошти було виділено, народний депутат України від партії «Відродження» Михайло Ланьо. Ужгородська міська рада долучилася до співфінансування робіт – з міського бюджету на це пішло майже 300 тисяч гривень.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS