Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 19 (892) ІГОРЯ ФАРТУШКА ПРИЗНАЧИЛИ ЗАСТУПНИКОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Цього четверга, після перерви у пленарному засіданні, депутати Ужгородської міської ради продовжили роботу чергової ХІI сесії.

27-ма голосами «за» підтримали призначення заступником міського голови Фартушка Ігоря Івановича. Ігор Фартушок розповів присутнім у залі про себе, свою професійну діяльність, про те, над якими напрямками працюватиме в міській раді.

Більшість проектів рішень, що стосувалися доповнення до програми приватизації, міські обранці на цьоготижневому пленарному засіданні не підтримали. Проголосували за включення до програми приватизації тільки двох об’єктів – будівель на вулиці Перемоги, 23а і на вулиці Руській, 38, котрі підлягатимуть приватизації шляхом викупу.

Додатково включили до порядку денного питання про взяття на баланс міста гуртожитку на проспекті Свободи, 26. Згодом мешканці зможуть здійснити кроки для приватизації свого житла. Власником будівлі є підприємство, хоча всі витрати на утримання лежать на мешканцях.

Ухвалили кілька рішень щодо земельних ділянок, із незначними критичними зауваженнями. Насамперед це ділянки, які йдуть на викуп, для учасників АТО та їхніх родин тощо.

Також ішлося про звернення стосовно планованих нововведень, зокрема з абонентської плати за газопостачання, що може додатково вдарити по кишенях ужгородців.

Депутати проголосували і за те, щоб задовольнити заочне прохання свого колеги Віктора Любара вивести його зі складу депутатського корпусу. Під час обговорення цього питання міський голова наголосив, що варто почекати, поки пан Віктор прийде на сесію сам і висловить бажання позбутися статусу депутата. Після закриття пленарного засідання Богдан Андріїв у коментарі з цього приводу журналістам зазначив, що, очевидно, скористається своїм правом і накладе вето на це рішення.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS