Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 19 (892) УЖГОРОДСЬКОМУ КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ – ЮВІЛЕЙНИХ СІМДЕСЯТ!

Чудову концертну програму для своїх шанувальників підготував колектив закладу, відомого не тільки на Закарпатті, а й у всій Україні та далеко за її межами своїми випускниками, історією і традиціями.

Масштабний святковий концерт «У мистецтві, натхненні, любові» з нагоди 70-річчя коледжу нещодавно відбувся в обласному муздрамтеатрі.

Глядацька зала була повна вщерть: на ювілейний концерт прийшли і теперішні педагоги та студенти коледжу, і викладачі, що вже на заслуженому відпочинку, колишні вихованці, керівники області й міста, представники галузі культури, творчих спілок, батьки студентів, просто поціновувачі.

Присутнім розповіли про минуле і сьогодення коледжу, який розпочав свою історію 1947 року в Хусті як технікум із підготовки культосвітніх працівників. А з часом, коли в райцентрі закладові стало «тісно», він переїхав до Ужгорода. Нинішній колектив – це 107 висококваліфікованих педагогів, майже 300 студентів, які навчаються за сімома спеціальностями: «Музичне мистецтво», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Сценічне мистецтво», «Хореографія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Народна художня творчість» і «Бібліотечна справа». Очолює коледж Наталія Шетеля, котра теж колись була випускницею цього закладу.

На святі ювіляри почули багато вітань, добрих слів, щирих побажань на свою адресу. Зокрема, колектив Ужгородського коледжу культури і мистецтв привітали, із врученням відзнак, заступник голови – керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Олександр Петік, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

«Майстерність студентів коледжу вражає. Те феєричне дійство, яке ми всі щойно побачили, достойне найвищої похвали, достойне найкращих сцен України. Велика вдячність педагогічному колективу, особисто директорці закладу Наталі Шетелі. Я бачив, як вона хвилювалася за своїх вихованців, спостерігаючи за програмою із глядацької зали. Заклад готує чудових працівників сфери культури, і треба сказати, що жодне мистецьке дійство в місті не обходиться без участі талановитих студентів, творчих колективів коледжу», – підкреслив у своєму вітальному слові Богдан Андріїв.

За значний особистий внесок у розвиток мистецтва, високий професіоналізм, творчу діяльність він вручив грамоти Ужгородської міської ради працівникам коледжу. Відзнаки отримали викладачі Олена Белович, Лідія Гряділь, Олександр Карбованець, Наталія Микита, Маріанна Сухолова, Людмила Ухач, Марина Філяк, В’ячеслав Худяков, Ольга Черниченко, Оксана Шолох.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS