Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (888) «Я ХОТІВ БИ БУТИ ДИТИНОЮ В ЦЬОМУ САДОЧКУ!»

Так сказав заступник глави місії, міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада, відвідавши днями дитсадок № 36 – один із дошкільних навчальних закладів Ужгорода, які торік отримали професійне кухонне обладнання, закуплене за кошти уряду Японії.

Пан Мічіо Харада побував у садочку з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим, його заступником Олександром Білаком, секретарем Ужгородської міської ради Андріаною Сушко, керуючою справами виконкому Оленою Макарою, начальницею міського управління освіти Оксаною Бабунич, керівником проекту, в рамках якого дитсадкам передавалося обладнання, представником Карпатського агентства прав людини «Вестед» Миколою Яцковим.

Мічіо Харада скуштував у садочку страви, які приготували дітям, і відзначив: «Я в захваті і від їжі, яку готують для дітей, і від самого процесу приготування». Дипломат оглянув харчоблок садочка, все обладнання, ремонт, який зробили торік за кошти міського бюджету, складські приміщення кухні.

Привітали гостей із Великоднем вихованці різних груп дитячого садочка – розповіли віршики, заспівали пісеньки і подарували на згадку свої малюночки, писанки.

Мічіо Харада вручив Богданові Андріїву офіційний сертифікат про передачу кухонного обладнання – на відзначення завершення проекту «Покращення санітарних умов у дитсадках міста Ужгорода», який виконувало Карпатське агентство прав людини «Вестед» за партнерської участі управління освіти Ужгородської міської ради, в рамках Програми безвідплатної допомоги «КУСАНОНЕ», спрямованої на підтримку проектів, котрі представляють неурядові організації та інші неприбуткові установи.

Майже всі садочки Ужгорода завдяки проекту отримали млинки для м’яса, електроплити, жарові шафи, електросковорідки, морозильні камери, холодильники – загалом майже дев’ять десятків одиниць сучасного професійного обладнання українського виробництва на загальну суму 1,4 мільйона гривень, ще близько півмільйона співфінансували з міського бюджету обласного центру Закарпаття.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS