Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (888) У МІСЬКРАДІ НАГОРОДИЛИ УЧНІВ 4-их КЛАСІВ – переможців предметних олімпіад

Дипломи і невеличкі подарунки цього четверга у великому сесійному залі Ужгородської міської ради вручали учням 4-их класів, які вибороли призові місця на міських олімпіадах з української мови, математики, природознавства, англійської мови. Нагороджували наймолодших учасників предметних олімпіад міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак і начальник міського управління освіти Оксана Бабунич.

«Це ваша велика перемога, але вона тільки перша, і я бажаю, щоб у вас їх було ще дуже багато, – привітав школярів Богдан Андріїв. – Нам дуже потрібні сильні, розумні діти. Хтось із вас обов’язково буде мером, хтось – його заступниками, вчителями, лікарями, директорами шкіл – тому добре вчіться, всі предмети важливі. А міська рада буде вас підтримувати, допомагати, щоб у школах було затишно і комфортно».

Оксана Бабунич повідомила, що всі діти-переможці матимуть додаткові бали при вступі до 5-их класів міських спеціалізованих шкіл та гімназій, і наголосила, що в Ужгороді діє програма підтримки талановитих сумлінних школярів, котрі за значні успіхи в навчанні отримують і серйозні грошові винагороди. Вона подякувала за підготовку дітей учителям, а також усім педагогам, які розробляли завдання, працювали в журі з оцінювання робіт, і зазначила, що для учнів початкових класів це останні предметні олімпіади – надалі змагання у знаннях будуть проводитися в інших формах.

До речі, призи, котрі вручали учням, як і в кілька попередніх років, надав депутат міської ради Михайло Чурило.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS