Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (888) «ПРОСПЕКТ» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВЕЛИКОДНЬОГО ТУРНІРУ

Завершились останні поєдинки з міні-футболу Великоднього юнацького турніру серед команд мікрорайонів Ужгорода, які проводилися на штучному майданчику стадіону «Автомобіліст».

Змагання, що відбувалися за підтримки управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, зібрали 6 команд. Ці команди утворили дві групи по 3 команди в кожній, по дві найкращих – виходили до півфіналу. У групі «А» доводили, хто краще грає у футбол, команди «Проспект», «Інваспорт» і «Вул. Закарпатська». У групі «В» мірялися силами «Шахта», «Юність» і «Вул. Нахімова».

За результатами групового раунду до півфіналу потрапили команди «Інваспорт», «Проспект», «Шахта» і «Нахімова».

У першій півфінальній зустрічі «Проспект» досить упевнено переграв «Шахту» з рахунком 4:0. В іншому півфіналі точилася напружена боротьба до останньої хвилини, де «Інваспорт» зустрічався з «нахімовцями». Основний час не виявив переможця – 4:4, і тільки в серії післяматчевих пенальті кращими були «інваспортівці» – 3:2.

У матчі за бронзові нагороди, який «охрестили» шахтарським дербі, зустрілися команди «Шахта» і «Вул. Нахімова». Із рахунком 3:1 перемогу святкували футболісти «Вул. Нахімова».

Фінальна зустріч, яка звела «Проспект» та «Інваспорт», виявилася на славу. На попередньому етапі ці команди вже зустрічалися. Тоді доволі впевнену перемогу з рахунком 6:2 здобула команда «Інваспорт». Цього разу футболісти «Проспекту» зробили правильні висновки після поразки й у фінальному матчі яскраво перемогли з рахунком 5:3, діставши золоті нагороди.

На церемонії нагородження, яку проводив начальник відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Назар Луків, були відзначені найкращі в номінаціях:

воротар – Михайло Качмар («Проспект»);

захисник – Кирило Корчной («Шахта»);

нападник – Віктор Гороль («Проспект»);

бомбардир – Михайло Полянський («Інваспорт»);

гравець – Микола Долгош («Нахімова»);

арбітр – Андрій Медвідь.

Бронзові нагороди отримала команда «Вул. Нахімова» у складі Дмитра Ларіошкіна, Олександра Дзекунова, Василя Ольховика, Андрія Головея, Миколи Долгоша, Олександра Раца, Андрія Зізича.

Срібло – в команди «Інваспорт» (Михайло Полянський, Михайло Райда, Іван Басараб, Сергій Продан, Жолт Попович, Крістофер Балог).

Золоті нагороди «Проспекту» завоювали Віктор Куртей, Віктор Гороль, Сергій Тичак, Юрій Заєць, Олександр Бертич, Владислав Варга, Михайло Хамник.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS