Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (884) МІСЬКИЙ ГОЛОВА БОГДАН АНДРІЇВ УЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА

У понеділок у Києві відбулося п’яте засідання Ради регіонального розвитку, на якому головував Президент України Петро Порошенко. Учасниками засідання, крім керівництва уряду, парламенту, були і представники місцевих органів влади. Від Закарпатської області в роботі зібрання взяли участь голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль і голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, керівники райдержадміністрацій, голови інших міст.

Як інформує офіційний сайт Президента, глава держави переконаний, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ. Однак Петро Порошенко також зазначив, що жодної ейфорії ці тенденції наразі не викликають. Вони поки що не відчутні для переважної більшості українців. У цьому плані керівництво держави лише починає робити перші кроки – такі, як підвищення мінімальної зарплати до рівня 3200 гривень, збільшення заробітних плат лікарів, учителів тощо, нарощування витрат на дорожнє будівництво, надання фінансових можливостей для розвитку місцевих громад і багато іншого.

Крім того, глава держави заявив, що готовий подати як невідкладний закон про службу фінансових розслідувань, і зазначив, що його пряма політична воля – ліквідувати податкову міліцію.

Сенсу у проведенні дострокових парламентських виборів Президент України не бачить. При цьому він зазначив, що щиро поважає вибори, в тому числі і дочасні.

«Жодної перспективи – аби внаслідок позачергового голосування було обрано парламент із більшим реформаторським потенціалом, ніж той, який тепер працює», – сказав Петро Порошенко.

За його словами, передвиборна кампанія поставила б на паузу всі реформи мінімум на рік, «а далі – новий склад Ради виявився б настільки пістрявим і роздрібненим, що годі й сподіватися на нову коаліцію».

Ключовою реформою на поточний рік залишається реформа антикорупційна, наголосив Президент. Україна просунулася в питанні боротьби з корупцією, але продовження цієї боротьби і подальша реалізація антикорупційної реформи залишаються одними з важливих завдань у 2017 році, переконаний Петро Порошенко.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS