Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (884) СИСТЕМУ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КВИТКІВ для міських автобусних пасажирських перевезень представили на ознайомлення ужгородській владі

Цього тижня генеральний директор ТОВ «КС-Мехатронікс» Анатолій Долинний (м. Київ) і представник компанії СП «Сенк», яка в Ужгороді співпрацює з цим підприємством, презентували перевізникам та працівникам профільного відділу Ужгородської міської ради – транспорту, державних закупівель і зв’язку – систему використання електронних квитків для міських автобусних пасажирських перевезень.

Як розповів Анатолій Долинний, ще з 2013 року ТОВ «КС-Мехатронікс», котре належить до групи компаній «Кард-системс», надає різноманітні послуги, в тому числі стосовно комплексного вирішення питання впровадження оплати за проїзд електронним квитком у міському транспорті, що частково реалізовано у Києві, тепер започатковується у Дніпрі; в Ужгороді ж представили приклад міста Білої Церкви.

Пропонується встановити в автобусі, на вході через кожні двері, пристрій – валідатор, який фіксуватиме проїзд пасажира, що придбав електронний квиток у паперовому вигляді, у вигляді пластикової картки з можливістю її поповнення чи звичайної банківської картки. При цьому вартість квитка, за рішенням місцевої ради, яке ухвалюватиметься на підставі обґрунтованих, наданих перевізниками розрахунків, може встановлюватися різна. Квиток на одноразову поїздку – найдорожчий, його можна придбати на зупинках за однією ціною, у водія автобуса – трохи дорожче. Номінал карток, скажімо в Білій Церкві, за словами пана Анатолія, є 5 видів, вони передбачають різну кількість поїздок: на тиждень чи місяць, у тому числі й безлімітні; для школярів – за однією ціною, для студентів – за іншою. При цьому пільговики теж фіксують через валідатор факт поїздки, але кошти з такої картки не стягуються.

У кожному місті система і вартість інвестиційного проекту напрацьовується індивідуально, з урахуванням місцевих особливостей, зокрема кількості транспорту, необхідної кількості валідаторів, залежно від числа пасажирів, кількості точок продажу електронних квитків, персоналу, який повинен забезпечувати безперебійну роботу системи тощо. Перевізникам прораховують оплату за пристрої, програмне забезпечення й обслуговування, виходячи з потенційних додаткових коштів, які вони, можливо, отримуватимуть після запровадження новації.

До прикладу, в Білій Церкві угода укладена на 7 років, і на кожен розрахунки за формулою здійснено так, що при зростанні рентабельності роботи перевізників сума оплати для них фірмі, яка надала устаткування і послугу, поступово зменшується. Для перевізників вигода ще й у тому, що частина платежів авансуватиметься – окремі пасажири купуватимуть картку для майбутніх поїздок на тривалий період, тому буде можливість інвестувати в розвиток автопарку, поліпшення сервісу. А вигода для пасажирів – у гнучких тарифах: що більше їздиш, то дешевше, в разі придбання картки, обходитиметься кожна поїздка.

Перевіряти оплату повинні контролери зі спеціальними пристроями, які, крім того, виявлятимуть і штрафуватимуть «зайців» та осіб із чужими картками пільговиків.

Можна застосувати і формат картки мешканця, що є актуальним для Ужгорода – вже укладено Меморандум із Ощадбанком про запровадження «Картки ужгородця». В окремих містах уже діють картки містян, власники яких можуть використовувати їх як платіжні – розраховуватися в магазинах тощо, транспортні – для проїзду, також для електронного підпису, а ще – як соціальну картку для знижок, отримання пільг, пенсій, соціальної допомоги тощо.

Ужгородські підприємці, котрі за результатами конкурсу обслуговують міські автобусні маршрути, докладно розпитували про витрати, необхідні для запровадження системи електронного квитка, особливості роботи системи, зокрема обліку електронних квитків у розрізі кожного валідатора, автобуса, маршруту, а також про те, як відбуватиметься перерахунок коштів кожному з перевізників, у який термін тощо.

Зустріч була ознайомчою, це – одна з пропозицій щодо розширення можливостей електронного, мобільного обслуговування пасажирів, які останнім часом представляють ужгородцям різні компанії. Згодом усі пропозиції узагальнять і ще впродовж цього року запровадять систему, максимально комфортну для ужгородців, зокрема й тих, хто має право на пільговий проїзд, а також зручну в експлуатації для перевізників.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS